Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha oltatlanként lebetegszem,...

Ha oltatlanként lebetegszem, akkor nem úgy látnak el, mintha oltott lennék ?

Figyelt kérdés

2021. nov. 9. 23:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, nem itt Magyaországon fizettetik ki, nem tudom pontosan melyik országban, neten láttam ezt.

Senki sem jut sokszor elektiv ellátáshoz, nem csak az oltatlanok, oltottak sem.

2021. nov. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Pl. Németországban 11- es.
2021. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
#10 nyilván a vírustagadókkal sok mindent nem lehet kezdeni, a járvány súlyosságával én is vitatkoznék, de hogy te nem kapsz 1,5 éve ellátást azért ne már az oltaltanok legyenek a felelősek mikor csak fél éve elérhető elfogadható mennyiségben. Esetleg próbálkozz a stadionokban, hátha ott ellátnak.
2021. nov. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Speciális vizsgálatokra időpontok vannak. Sajnos a járvány miatt sok elmaradt, mikor így is 3-4 hónapra volt időpont. Mire sorra jutok kb. megint lezárások lesznek. Szóval nem egészen így működik. Hiába írod a stadionokat, nem vagyok fityeszes ezt benézted.
2021. nov. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
56%
#14 Arra céloztam hogy az egészségügy ramaty állapotáért sem az oltatlanok a felelősek.
2021. nov. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy ellátnak, mint az oltottakat, bár éppen tegnap olvastam, hogy van olyan ország, ahol ha egy oltatlan koronás lesz és kórhái kezelésre szorul, akkor utólag benyújtják neki a számlát.
2021. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos ugyanúgy. Én ezt úgy csinálnám, hogy majd kap ellátást, ha a többivel (mármint a többi nem covidos ellátással, műtéttel végeztek és még van rá kapacitás).
2021. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
62%
Az oltatlan covidost én is haza zavarnám. Csak akkor látnám el, ha mindenkit elláttam. Kivétel azt az oltatlant, aki nem hiszti miatt az, hanem tényleg nem kaphatott oltást.
2021. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
90%
De hiszen oltatlan covidos nincs is! Hiszen ők sebezhetetlenek, minek nekik az oltás ennek eléréséhez, nem igaz? Úgyhogy a kérdés bizonyára csak elméleti.
2021. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Tényleg 19, mi naiv válaszolók. El is felejtettem, hogy a covid csak egy sima nátha, am igazából nem is létezik. XD 😅😅 Ez csak a gyíkembereket szolgáló világkormány mesterségesen keltett pánika. Cél, hogy féljünk, felvegyük az oltást, így megkapjuk a chipset. Meg amúgy a Föld is lapos és fánk alakú.
2021. nov. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!