Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mire számítsak a szlovák...

Mire számítsak a szlovák határon oltatlanként?

Figyelt kérdés
Szóval, holnap szeretnék egy napra legalább Szlovákiába utazni, de nem vagyok oltva. A kunzulátuson informálödtam, de ott azt írják csak az oltottak utazhatnak be Szlovákiába, de egy ottani ismerősöm szerint rendesen utaznak át Magyarországra nem oltottak, most akkor mi van?

2021. júl. 23. 11:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Én tegnap voltam Kassán, a Hernád IC-vel. Konkrétan mikor megállt a vonat, fegyveres rendőrök jöttek ellenőrizni.
2021. júl. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%

Első körben megvető pillantásokat fogsz kapni, mert még azt sem értetted meg, miért kellene beoltatnod magad.

Második körben felkérnek, hogy szállj le a vonatról.

Kérlek ne ellenkezz. Tedd, amit mondanak.

2021. júl. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

"Második körben felkérnek, hogy szállj le a vonatról."


Hát Kassán mi már leszálltunk pl a vonatról, mikor igazoltattak:D

2021. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én nem vonattal megyek át a határon hanem kocsival. Tavaly voltam arra utoljára, akkor még nem volt oltás se de javában tombolt a járvány. Akkor a határon vissza csak a személyimet kérték el a magyarok, a szlovákok meg nem voltak ellenőrzni
2021. júl. 23. 18:25
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Szlovákia pont most szigorít a határellenőrzésen. Több kisebb határátkelőt le is zárnak, úgyhogy én a helyedben nem kísérleteznék.
2021. júl. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Olyat kérdezek, aki át is megy naponta, informálódni én is tudok a neten és tippelgetni. De mivel nem jártam tavaly óta arra a vírus ideje közepén, nem értem miért most van szigorítás
2021. júl. 23. 18:56
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Azért, mert egyre szarabb a helyzet. Gyanítom, ha minket állig felfegyverzett rendőrök vártak az állomáson és bejelentették, hogy lezárnak határátkelőket, akkor az autósokat is szórpróba szerint ellenőrizni fogják. Egyébként ha ekkora arcod van menj oda, és nézd meg a saját szemeddel!
2021. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Van is akkora arcom elhiheted! Nem egyszer jártam arra tavaly, akkor is ment a nagy vírus veszély közben meg a határon semmi. De ha cumi van, akkor így jártam. "Kösz a segítséget"
2021. júl. 23. 19:05
 9/14 anonim ***** válasza:
30%
Jó utat!
2021. júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
Őszintén remélem nagyarc, hogy akkorát fogsz szopni, hogy egy életre megemlegeted. Tartsd be a törvényeket, vegyél vissza az önérzetes tuskó egódból és oltasd be magad.
2021. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!