Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kórházi fotózás szülés után...

Kórházi fotózás szülés után hogy működik?

Figyelt kérdés

Megkérdeznek, hogy szeretném-e?


Vagy lefotózza valaki (a tudtom és engedélyem nélkül), és dönthetek, hogy kérem-e a képeket?


Van különbség az eljárásban normál időben, és járványban?



2021. nov. 10. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2020 szeptemberében (debrecen) volt

Persze megkérdezik. Igent mondtam, következő napon

bejött a terembe ( megadta a számát, csörgessem ha jó nekem az idő), hozta a motyóját, öltözés, fotók.

Ha szeretnéd, megrendeled, ha szeretnéd, kiteszik a kórház oldalára ( ha van ilyen opció,nemtudom)

Saját ruha volt és az ő kellékei.

Korábban a nagy mizériában volt hogy nem volt fotózás, de volt olyan is,hogy csak kellékeket nem használhatott, csak a saját dolgokkal.

2021. nov. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Nálam pont az lenne, hogy egyáltalán nem szeretném, de akkor szerencsére erre is van megoldás. ☺️
2021. nov. 11. 09:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy miért nem? :)
2021. nov. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Semmi különös oka nincs, csak annyi, hogy saját fotósunk van, és nem szeretném ha idegen készítené a képet.
2021. nov. 11. 12:45
 5/7 anonim válasza:
A mi fotósunk házhoz fog jönni és családi képeket is készít.Én a kórházi fotózás helyett inkább ezt választottam,így a családról is készülnek képek és a nagy tesóval is.Újszülött fotózás otthon,így könnyen megtalálod.
2022. szept. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ja most látom hogy régi kérdés...
2022. szept. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem baj, attól örülünk a válaszodnak! :)
2022. szept. 15. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!