Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Leégtem a Balatonon, viszont...

Leégtem a Balatonon, viszont 5 nap múlva lesz egy fotózás amin ott kell lennem.Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ez egyáltalán nem egy kis bőr pirulás, hanem elég komoly égés, napra se mehetnék. Főként az arcbőröm égett meg,de a vállam és alatta lévő rész is iszonyatosan érzékeny . Minden félével kezelem,de jelenleg semmi nem segít. Ez a fotózás az osztállyal lenne és csak miattam biztos,hogy nem tennék át máskorra. Lehet,hogy akorra már hámlani is kezd a bőröm. Szerintetek mit csináljak? Menjek el így?(a képen egy paradicsom lennék)

18/L



2020. júl. 2. 16:13
A kérdező szavazást indított:
Menjél el,nem számít, hogy nézel ki
Ne menj,mégiscsak ez marad meg az osztálytársaidnak
13 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

[link]

És igyál sok vizet illettve ne fürödj nagyon meleg vizben csak langyosban most egy darabig

2020. júl. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

de a gyógyszerésztől kérdezd meg, hogy az arcodra kenheted e

Egyébként 100%-ban természetes és tényleg jól oldja a leégés utáni kellemetlenségeket

2020. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Osztálytársamnak nem leégése, hanem égési sérülése lett. Az osztályteremben lévő aloe verából törtem le, kezdetben ráerőszakoltam, hogy kenje magára. Néhány nap múlva már egyáltalán nem égett és szinte el is tűnt.


Talán neked is segíthet. Rossmannban biztos lehet kapni, de azt hiszem Dm-ben is láttam. Próbát megér. Nekem is érzékeny a bőröm, konkrétan a fejem télen is olyan volt néhányszor, mint aki napozott, csak nem barna lettem, hanem vörös. Nyáron meg... hát nem tartózkodok sokat kint. Amikor egyszer leégtem, langyos, kicsit hideg vízben fürödtem és kentem, de mivel csak egy random krém volt, nem kaptam sietős hatást.

2020. júl. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hawaiian zöld krém
2020. júl. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen az aloe vera az egy nagyon jó ötlet, hogy kend az arcodra
2020. júl. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Körömvirág krém is jó ilyenkor.
2020. júl. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hirtelen nagyon száraz lett az arcbőröm. Ez azt jelenti,hogy hámlani fog?
2020. júl. 3. 13:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Majd kicsit megszalad ott jobban a Photoshop, aztán kész.
2020. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A fényképésszel kéne beszéljek,hogy photoshopoljon?
2020. júl. 4. 15:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Komolyan hogy lehetsz akkora idióta , hogy nem kensz magadra naptejet mikor tudod , hogy ennyire érzékeny a bőröd ? Én még akkor is bekenem magam ilyenkor nyáron ha városon belül megyek valahova .
2020. júl. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!