Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek hogy ne ajuljak el...

Mit tegyek hogy ne ajuljak el vervetelkor?

Figyelt kérdés

Folyton elajulok ha tűt látok. Már azt is próbáltam hogy lefekszek és elfordulok és el takarom a kezemmel is a szemem de valamiért úgy is el vesztem az eszméletem.

Utána pedig annyira szédülök hogy nem tudok felülni.



2021. nov. 15. 10:22
 1/8 A kérdező kommentje:
SOS!!!
2021. nov. 15. 11:17
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Én is így vagyok. Pláne mikor megérzem, hogy elkezdi belémszúrni. Én próbálok magam tudatosan felkészíteni, hogy semmi baj nem lesz. Akik a vérvételt csinálják profik, ők nem fognak hibázni, ezért önmagad mentálisan készítsd fel magad. Ne nézz oda, de előre szólj, hogy te nehezen viseled a helyzetet. Én így szoktam.
2021. nov. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Én hasonlóan vagyok, de mindig szólok, hogy ájulós vagyok. Fekve veszik a vért, sosem nézem, utána fekszem még egy ideig, és viszek magammal cukros üdítőt, illetve szendvicset, amit kint a váró teremben fogyasztok, és ott is ülök egy darabig.

Szerintem, neked azért lehet a szédülés, mert túlzottan stresszelsz, és nem iszol elég vizet, pedig azt szabad inni vérvétel előtt is.

2021. nov. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem nézek oda és mindig szólok hogy rosszul vagyok már csak attól is hogy meg látom a tűt.

De így is mindig rosszul vagyok.

2021. nov. 15. 12:20
 5/8 A kérdező kommentje:

3 Én arra gondolok hogy azért szédülök mert levesznek egy adott menyisegnyi vért, és én amúgy is vérszegény vagyok és nagyon sovány vagyok.

17L 43kg. Anyum azt mondta lehet ezért is.

2021. nov. 15. 12:34
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Én is vashiányos vérszegény vagyok, még ha nem is sovány, de továbbra is legalább vízivást javasolnék előtte, az segítene. (#3 voltam)
2021. nov. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Iszok elegendő vizet.

Mindig meg iszok legalább egy fél liter vizet előtte.

2021. nov. 15. 13:11
 8/8 anonim válasza:

Legtöbb esetben pszichés a dolog.

Én mentem már nyugtatóval vérvételre.

Nekem segít, ha beszéltetnek.


Az én kérdésem az, hogy mit tegyek ájulás ellen fogorvosnál. Ott nem szerencsés, ha beszéltetnek. Igazából a szúrást kell túlélni.

2023. máj. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!