Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Harmadik oltásnál az oltóponto...

Harmadik oltásnál az oltóponton lehet választani, hogy milyen oltást kapj? Mik a tapasztalataitok? (Én 2 Pfizer után ismét Pfizert akarok)

Figyelt kérdés

2021. nov. 16. 00:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
3x foglaltam időpontot eeszt-n (én az elsőnél beteg voltam és a férjemnek is én foglaltam), minden alkalommal választhattam oltóanyagot. Sőt, az elsőnél is ki tudtam választani a rendszerben. Neked nem mutatja?
2021. nov. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Akit ismerek és az első kettő Pfizer volt, mindenki Pfizert kapott 3. oltásnak. Ha van Pfizer az oltóponton, akkor azt adnak.
2021. nov. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Lehet választani, ha van. Jövőhéten is ez lesz, regelni sem kell.
2021. nov. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Nekem az t mondták egy elég kicsi oltóponton, hogy az oltóorvos dönt. Így is volt, mérges volt, hogy betegségem miatt Pfizert kell adnia, nem dönthettem nem volt választási lehetőség. Neves, nagy kórházban ahol szintén volt oltási lehetőség mindenki választhatott, így a nem beteg párom is, Pfizert kért és kapott. Volt olyan, aki a fülem hallatára visszautasította a Pfizert Modernát kért, felírták egy listára és mondták, hogy telefonon értesítik. Szóval nem látom egységesnek a gyakorlatot.
2021. nov. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Gyanítottam, hogy oltópontról oltópontra változik a gyakorlat.

Igen pont ezért érdeklődöm, hogy ki mit tapasztalt.

Oltópont/kórház nevét is nyugodtan beírhatjátok a válaszotokban.

2021. nov. 17. 19:08
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
SEMMELWEIS EGYETEM Anaesth és Intenzív T. Városmajori részlegen voltam a szüleimmel együtt. Mindannyian 2 Pfizerre kértük a harmadikat.
2021. nov. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Attól is függ, hogy milyen oltóanyaguk van, oltópntokon eltérő lehet. Orvos dönt mindig. Ha ő mást lát jónak, mint amit szeretnél, akkor felhívja rá a figyelmed, ha meg az neked nem tetszik, nem tud mit csinálni, erőszakkal mást nem tud beadni.
2021. nov. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
OKPI, XII. ker Korányi út: Moderna, Pfizer, Jahnsen volt, választhattam. Pfizert kértem. Tegnap voltsm
2021. nov. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
időpont nélkül mentem Székesfehérváron. Aznap sinopharm és pfizer volt, választhattam
2021. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Ma voltam Debrecenben, nekem az első 2 Szputnyik volt. A Pfizert és a Modernát ajánlották fel, a Pfizert kértem.
2021. nov. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!