Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fáj nagyon a csuklóm de csak...

Fáj nagyon a csuklóm de csak este vagy reggel jön elő?

Figyelt kérdés
Lényeg múltkor estem egy nagyot, de nem volt semmi eltelt 2 hét és azóta iszonyatosan lüktett a csulóm, sajnos felvágodstam anno, 4 éve kb de most is kezdett el nyilalni fájni kocsiba alig tudok váltani annyira fáj mint ha égetnék egy területett, egy apró részen szokott fájni de akkor nagyon, jobb kezemen és pár másodperc és megszűnik valakinek van hasonló tapasztalata?

2021. nov. 16. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
korod, nemed?
2021. nov. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem is, 2 napig tartott, aztán elmúlt teljesen. Én is vagdostam és van egy mélyebb hegem is, inkább az körül fájt.
2021. nov. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még mindig fáj vagy elmúlt?
2021. nov. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még mindig lehet beütöttem valahova nem tudom hol előjön a fájdalom hol elmúlik vezetés közbe is bele nyilal mint egy tű vagy kés döfködnék be nyilal külső elváltozás nem látszik de szokott lüktettni is a kézpárnám alsó része is pl ha kocsit vezetek és váltok egy hármast
2021. nov. 17. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!