Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Adhat gyanúra okot, ha egy...

Adhat gyanúra okot, ha egy klinikai szakpszichológus hétfőtől péntekig minden nap 8 órát rendel?

Figyelt kérdés
2021. nov. 17. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen gyanúra?
2021. nov. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mit kéne ebből levonni, engem is érdekel
2021. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Fú, ez nagyon gyanús, tényleg 😂

Csakis valami perverz lehet. Vagy mire gondolsz?

2021. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ennyi értetlen embert. Mégis milyen észszerű oka lehet, hogy kb. kétszer annyi munkát vállal, mint az átlag?


Nekem csak olyasmi jut eszembe, hogy a lakáshitelét kell törleszteni, és ezért vállal ennyi munkát, oszt hogy péntek délután mennyire tud a páciensre odafigyelni, az már mellékes.

2021. nov. 17. 20:52
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
8 óra? Miért szerinted a többi mit csinál a kórházi rendelése után? Hereverél? Vagy ne adj isten ők magánban is várják a pácienseket? Az utóbbi a valószínűbb. Aki dolgozik magánban az nyilván többet leakaszt. Ennek vagy még nincs erre igénye, vagy soha nem is lesz. Én amúgy jártam a Margit kórházba pszichológushoz, és azért nem volt annyira betáblázva, hogy a nap végére már azt se tudja fiú-e vagy lány.
2021. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ööö....a heti 5 napon 8 óra munka az az átlag muinkaidő. Mi ebben olyan baromira meglepő?
2021. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó, akkor most már biztos rájöttetek, hogy paranoia miatt megyek hozzá.
2021. nov. 17. 21:26
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, akartam is épp írni, hogy jobban teszed, ha elmész egyhez
2021. nov. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ertem, hogy a kerdezo mire kerdez ra: lehet-e birni 5 napon keresztul 8 oraban hallgatni masok bajat?

Ha a rendelesi ido alatt vegig kliensekkel dolgozik, akkor az borzaszto sok, fuggetlenul attol, hogy maganban vagy nem maganban van. Ennyit koncentralni es kepben lenni nagyon nehez.

Akihez en jarok, az hetfon es penteken nem fogad minket (es meg uj kliensert sem adja ezt fel).

Ha a rendelesi idot adminisztraciora is forditja, vagy beosztja ugy, hogy egy nap max 4 emberrel foglalkozzon, akkor szerintem rendben van.

2021. nov. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés jogos. A legtöbb orvos rendelési ideje köszönőviszonyban sincs a heti 40 órával. Igen, a bizonyára rengeteget operáló fogorvosoké, bőrgyógyászoké és pszichológusoké sem.
2021. nov. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!