Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha kezelo orvost valtok akkor...

Ha kezelo orvost valtok akkor felirja az uj orvos a nekem szukseges gyogyszereket?

Figyelt kérdés

Pszichiatriai gyogyszereket szedek skizoaffektiv problemara fokent, meg mas mentalis betegsegre.


Lassan nyugdijba megy az orvosom es azt szeretnem megkerdezni hogy ha uj orvosom lesz, akkor gond nelkul felirja nekem ugynazokat a gyogyszereket ugyanolyan mennyisegben ahogyan a regi tette?


2021. nov. 20. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen felírja. Az lehet, hogy elküld a gondozóba ha régen kaptál javaslatot. Az elején biztosan kikérdez, beszélget a betegekkel, főleg az állandó gyógyszeresekkel, hogy megismerje a praxist.
2021. nov. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Oszinten nincs sok kedvem meg idom elmenni kivizsgalasokra.


Annyi gyogyszer proban meg adag proban vagyunk tul, es vegre megtalaltuk a stabilitast a jelenlegi kombinacioval.


Nagyon nem szeretnem hogy az uj orvos neki alljon modositgatni, amikor tok stabil vagyok most.


Csak szeretnem ezt fenntartani, nem megint visszaesni es korhazba kerulni pszichiatria osztalyra 4 hetre zart meg nyilt osztalyra... szornyu volt...

2021. nov. 20. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Háziorvos biztos, hogy nem tart ötletbörzét és csak úgy magától nem nyúl bele az adagolásba, nyugodj meg:-). Ez a szakorvos asztala. Ha esetleg elküld mert nagyon régi a papírod: a pszit sem ejtették a fejére, ha azt mondod jól vagy és adminisztrációs okból jöttél, csak javaslat kell, akkor nem tesz ki procedúrának.
2021. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!