Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aki covidos az hogyan kap...

Aki covidos az hogyan kap ellátást?

Figyelt kérdés
Pl fáj a foga. Nagyon.

2021. nov. 22. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Majd ha már nem lesz covidos és negatív a tesztje akkor (talán) kap ellatast

2021. nov. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki aktív fertőzött és olyan súlyos a helyzet akkor a megyei kijelölt covid korházban ellátják,de javaslom inkább ne csináljon semmit, ameddig nagy a baj..
2021. nov. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Na, ezért kellene rendszeresen szűrővizsgálatra járni.


Két héttel a tünetek elmúlása után el fogják látni, addig vegyen be fájdalomcsillapítót

2021. nov. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. De a nem covidos sem kap.


A lányomnak 40 fokos láza volt és fájt a melle (még szoptatta a kisbabáját) Háziorvoshoz lázasan nem mehet és az ügyelet sem megy ki lázas beteghez. A mentő meg közölte, hogy ez nem az ő hatáskörük.

Nem volt covidos, csak begyulladt a melle. A háziorvos 3 nap múlva volt hajlandó kimenni hozzá és felírni a gyógyszereket.

2021. nov. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
"Na, ezért kellene rendszeresen szűrővizsgálatra járni." - Állatorvoshoz hamarabb eljutok a kutyámmal... :-D
2021. nov. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
5, érdekes én meg tudom oldani a fél éves kontrollokaz
2021. nov. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6-os, gondolom, valami kisebb körzettel rendelkező orvoshoz jársz.
2021. nov. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem, magándokihoz, fogkőleszedés mellé teljesen ingyen megvan az ellenőrzés, és mivel valami akció mindig van, az se kerül sokba (évi max 25k-t költök rá), ultrahangos fogkőleszedésért és a röntgenért meg tb alapon is fizethetnék)
2021. nov. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as, több hete fájós fogam miatt csak állapotfelmérésre 2 hétre kaptam időpontot, és akkor még nem fognak hozzányúlni, csak megnézik. Az a baj, hogy én már sok fogorvostól eljöttem, mert hányingeres vagyok és a legtöbb fogorvos ezzel nem tud mit kezdeni, a legutóbbi helyen meg azt mondták, hogy így nem tudnak vállalni, ne is menjek oda.
2021. nov. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9, budai klinika jó?

Villanyident- minden orvosuk nagyon normális volt eddig, időpont is gyorsan van, bár azt annyira nem tudom megítélni, mert előre szoktam gondolkodni és csak bizonyos napok jók nekem

2021. nov. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!