Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Covid elleni oltást csak a...

Covid elleni oltást csak a karba adhatják?

Figyelt kérdés

Tű fóbiám van, igaz ez az egyik legkisebb oka annak, hogy még nem vagyok beoltva. De ha tudnám, hogy lehet kérni farizomba az oltást akkor lehet, hogy szívesebben beoltatnám magam.

Nem akarom túlrészletezni a fóbiám de már belegondolva is iszonyatosan elkezdett fájni a karom, mindig attól kezdek félni hogy a vállamban a csontig szúrják a tűt és összekarcolják a vállcsontom.


2021. nov. 24. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gáz is lesz majd csontváz korodban az összekarcolt "vállcsont".
2021. nov. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Értem. Az a helyzet, hogy alaptalan a gondolkodásod, a tű nem fog csontot érni, farizomba nem tudom lehet-e adni, de combba igen, de oltóponton ezt elmondod, megbeszéled velük.
2021. nov. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Farizomban sok a zsir a legtobb embernek.
2021. nov. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Oltóponton akkor még nem jártál. Sorban mennek be az emberek jó napot - viszlát, és jön a következő. A papíron be kell karikáznod hogy a bal vagy a jobb válladba kéred az oltást, más opció nincs.
2021. nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon vékony és pici tűvel adják már manapság az oltást. Ha el tudod lazítani a karod, akkor meg sem érzed.
2021. dec. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!