Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az emberek jobban fognak...

Az emberek jobban fognak bízni a koronavírus elleni gyógyszerben?

Figyelt kérdés

Nemrégiben volt róla hír, hogy kifejlesztés alatt van egy koronavírus elleni, tablettaként szedhető gyógyszer.

Azt jobban el fogják fogadni az emberek mint az oltást? Vagy azt is ellenezni fogják?



2021. nov. 27. 08:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
jobban, mint egy nem működő vakcinában.
2021. nov. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Egyetértek az elsővel... Épp most voltam karanténban egy hétig, mert a gyerekem oltott óvónője koronás lett, (és csak most lett meg a negatív eredményem.) . Elég durva tüneteket produkált az óvónéni. Kezdem azt hinni hogy aki enyhébb tüneteket mutat, az oltás nélkül is így viselné, aki meg durvákat, az oltással is durvákat mutatna.
2021. nov. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
Nem, az emberek csak abban bíznak, amit a körmösük, fodrászuk, vagy a szomszéd ajánl.
2021. nov. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Kétszer voltam covidos, egyszer sem kerültem kórházba, nemhogy lélegeztetőre. Rengeteg oltatlan ismerősöm még annyira sem volt beteg, mint én. Akinek van immunrendszere, annak oltás nélkül is van. Akinek meg szar, az hiába oltat. Nem egy oltott lett már iszonyú rosszul, sőt haláleset is történt már. Fertőzni is ugyanúgy tud egy oltott. Csak egy értelmes indokot kérek, hogy minek oltassam be magam ? Főleg egy olyan vakcinával, amiből már lehet a negyedik adag is kevés. Bizonyítottan nem mindenható.
2021. nov. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Tavaly még én is azt hittem, hogy hűha, lesz oltás, milyen jó lesz, beoltatja magát a legtöbb ember, és túl leszünk ezen. Persze, mert mindenki ebben akart hinni. Először úgy gondoltam, természetesen én is beoltatom magam.


Aztán jöttek az ellentmondások (pl gyereket tervezőknek, kismamáknak először egyáltalán nem ajánlották, most még oltanak vele boldog-boldogtalant), vagy hogy a munkáltatóm (magyar állam) csak az oltást fogadja el, aki természetes úton szerzett védettséget, azt nem. Aztán kiderült, hogy az oltott is fertőz, sőt úgy tűnik, tulajdonképpen ugyanúgy egyéni szerencse kérdése hogy belehal-e az ember, mintha nem lenne oltva. Jönnek az újabb mutánsok, amik ellen lehet nem ér semmit az oltás. Közben mindenhol azt nyomják, hogy oltass, egyébként belehalsz, az oltatlanok rohadékok, stb. Tönkretették a gazdaságot, alig van orvosi ellátás, de menetelni lehetett,meg vadászkiállításra járni.


Ami a gyógyszert illeti, ha nem lesznek nagyon durva mellékhatásai, és nagyrészt hatásos lesz, azt talán jobban elfogadják majd az emberek.

2021. nov. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

Annyira hirtelen fejlesztették ki, ki tudja mi van benne.

Meg Soros Gyurcsány, Bilgéécc, 5G, gyíkember.

2021. nov. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
6. Én azt nem értem hogy az emberek miért hiszik azt hogy egy oltást most is ugyan annyi idő kifejleszteni, mint évtizedekkel ezelőtt? Miért nem tudjuk elfogadni, hogy azóta az orvostudomány is fejlődhetett?
2021. nov. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Fejlődött az orvostudomány- de tesztelni ugyanúgy kellene. és nem élesben...
2021. nov. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Gyanús egy vadidegen vírus ellen már 8 hónap alatt elfogadott, vakcinát gyártanak, amit évente be kell adatni frissítő oltáskánt.

Valami bundát sejtek mögötte, gyógyszeripari lobbit.

2021. nov. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%
9. Akkor szerinted mennyi idő kellene a kifejlesztéshez, és miért annyi?
2021. nov. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!