Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vajon azok a covid osztályon...

Vajon azok a covid osztályon dolgozó eü dolgozók akik azt állítják hogy kórházban több az oltatlan mint az oltott, azok ennyire meg lettek félelmítve vagy az összeesküvés részese?

Figyelt kérdés

Két ápolónő ismerősöm van aki covid osztályon van mind kettő azt mondta hogy egyre több a súlyos covid oltatlan az osztályon és hogy összességében is eléggé több az oltatlan covidos náluk.

Hát én ezt nehezen hiszem de miért mondanak ilyet, tényleg kirugnák őket ha csak nekem mondanák el akkor is? Vagy ennyire benne vannak ők is a buliba..?


2021. dec. 7. 15:37
1 2 3
 1/26 Andizsuzsi ***** válasza:
69%
Szóval ez azért nem igaz, mert te nem hiszed el?
2021. dec. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
63%

A földrajz tanárok, csillagászok, meteorólgusok, űrkutatók meg vannak félelmlítve, vagy önszántukból vesznek részt a Nagy Hazugságban, miszerint a Föld gömbölyű? (goeid)


mert az egyértelmeűn lehetetlen, hogy az a valós helyzet, amit állítanak, igaz?

Miért is lenne lehetséges? Hiszen TE nem hiszel benne.

2021. dec. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
8%
Akik mindent elhisznek, amit mondanak nekik, azok ne haragudjatok, de nagyon naívak. Ti még vagy fiatalok vagytok, vagy értelmi fogyatékosok. Én simán el tudom képzelni, hogy hazudnak, akármilyen okból kifolyólag, akár azért is, mert oltás fanatikusok, és nem akarnak mindenki előtt szarrá égni, hogy az oltás nem is annyira hatásos, mint ahogy élő van adva, és emiatt hazudnak. De tegyük fel, hogy nem hazudnak, igazat mondanak. Akkor az a covid osztály műszaki vezető hazudik, aki azt állítja, hogy az oltottak vannak többségében a kórházban (dr Horváth Benedek)? Értitek? Valaki mindenképp hazudik, ha nem a kérdező ismerőse, akkor a fenti doktor úr. Akkor ezek után hogy fogadhattok bármit fenntartások nélkül??
2021. dec. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%

5ös, miért kéne, hogy mindenképp hazudjon valaki? Az nem lehet, hogy nem ugyanazon az osztályon dolgozik a kérdésben szereplő ápoló, és a válaszodban említett vezető? Merthát nem egyetlen helyre megy mindenki az országban..


A magam részéről az alacsonyabb beosztásúnak hinnék. Ő csak a munkáját végzi, nem része semmilyen hatalmi játszmában. Aki magasabb poszton van, annak már figyelni kell felfelé, lefelé és kifelé is.

2021. dec. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%

Például azért, amiért itt is hazudtak:


[link]


Tudom, teljesen más téma. És nem Magyarország. De ez egy példa arra, hogy milyenek a hatalmak. Titkolóznak, hazudnak. Mennyi ilyen dolog van a történelemben? Rengeteg. Mért pont most ne hazudnának?

2021. dec. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
8%

Egyébként tényleg lehet, hogy a covid osztályokon több az oltott, mint az oltatlan! Hiszen az oltáskárosultakat nem oda, hanem a belgyógyászatra, onkológiára, kardiológiára szállítják!


A tüdőembólia, sztrók, vérrög, szívizomgyulladás, hirtelen szívleállásos betegeket, amely betegségek most már az eget verdesik, nem a covid osztályon vannak, és sajnos ezek a betegeknek több mint 90% oltott!


Legutóbb az indexen olvastam egy kórházban 10 percenként hoznak be vérrög miatt betegeket, mind oltott.

2021. dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
51%
Oltáskárosultak :D atya ég, ezt a blődséget saját kútfőből nyomjáok vagy valaki segit benne?
2021. dec. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
69%
Az eszedbe sem jutott, hogy esetleg igazat mondanak?
2021. dec. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
59%

Most kapaszkodj meg. Nálunk is több az oltatlan, mint az oltott. Mivel lennénk megfélemlítve? Szerinted egy anonim oldalon nem merném leírni az igazat?

Üdv: egy megyei kórházi ápoló

2021. dec. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
7%
Akkor írd le hogy mi a helyzet abban a megyei kórházban.
2021. dec. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!