Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ki és miért oltatja/nem...

Ki és miért oltatja/nem oltatja be magát?

Figyelt kérdés

(Kérlek titeket, NE legyen vita!!)


Egyszerűen kíváncsi vagyok, ki mit gondol az oltásról, de senkivel se tudok beszélni róla mert mindenki győzködni akar.


Fogadjuk el a másik döntését és érveljünk.



2021. dec. 7. 19:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Átestem a betegségen, egy életre rontott az életszínvonalamon.

Beoltattam magam. ha már 10% esélyt ad arra, hogy ha újra el is kapom, ne rontsa tovább az életemet, akkor nekem megérte.

2021. dec. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%

Kényszerből egyet vettem fel. (Pfizer) munka miatt. Utólag bánom, mint a kutya.

Soha semmi bajom nem volt. Egészséges ember voltam. Azóta orvostól orvosig járok.

Masodikat nem veszem fel. Felmondtam.

2021. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szegény utolsó. Annyira együttérzek veled. Fiatal lányt ismerek aki a pfizer óta ugyanígy betegeskedik. Nőgyógyászati bajok, más bajok, nemrég egy hetet feküdt ágyban nagyon rosszul volt. Borzasztó ez. Addig semmi baja nem volt.
2021. dec. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
83%

Nem oltatok, mert


1. Az egész életfilozófiámmal ellenkezik, ahogy a sima influenza elleni oltás is ellenkezett. Amúgy nem vagyok oltástagadó, ha trópusi országba utaztam volna malária meg hasonlók ellen oltattam volna, egyszerűen személyesen nem tartom kockázatosnak rám nézve, illetve úgy vagyok vele, hogy ha mégis kockázatos, akkor megérdemlem a halált, ne is éljek tovább, mert selejtes génkészlettel rendelkezem.


selejtet itt nem negatív értelemben kell érteni, hanem úgy, hogy a covid velünk lesz örökre, aki nem bír alkalmazkodni, az elpusztul, erről szól az evolúció.


Az elvem, hogy gyógyszert is csak akkor veszek be, ha feltétlenül muszáj, hiszen a nyugati orvoslás profitorientált és a tüneti kezelésekre fókuszál. És ez még a legjobb eset, amúgy sok esetben velejéig korrupt is.


A ló másik oldalára sem esek át, nem gondolom, hogy marékszámra kéne vitaminokat szednem vagy gyógynövényeket, csak nem pusztítom feleslegesen az egészségemet, úgyis pusztul az idők során magától meg a környezettől (szmog, mikroműanyagok, feldolgozott élelmiszerek és stresszhatások).


2. Annyira erőltetik, hogy egyenesen ellenérzést váltanak ki belőlem. Egyre inkább biztosra veszem, hogy itt nem az egészségem a cél, nem tudom mi, de biztosan nem az. És nem is az, hogy másokat ne fertőzzek meg a felelőtlenségemmel. Ez csak propaganda, ha ez lenne a cél, akkor számos más megoldás is lehetne. Az oszd meg és uralkodj jól működik mindenesetre.

2021. dec. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
59%
Én azért oltattam be magam, mert átestem korábban a fertőzésen, és elég durva posztkovid maradt utána, ami egy évig gyötört (nehézlégzés, köhögés, agyi köd). Ebből lett elegem, azt mondtam, oké legyen! Még csak egyet kaptam, de pár héttel az oltás után elmúlt az összes posztkovidom! De azt hozzá kell tennem, hogy egy elég komoly átmeneti felerősödés után történt ez, illetve kijöttek fájdalmak itt ott, pánikrohamok, stb, szóval igencsak megéreztem, hogy dolgozik a cucc. De azt mondom megérte, mert végre olyan újra a tüdőm, mint régen :))
2021. dec. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
77%

Hitbeli okok miatt nem oltatok .

Az amit erővel ,zsarolással és megfélemlítéssel rà nyomnak az emberekre az nem lehet jó dolog.

Plusz ne erőszakoskodjunk egymáson, mert nálatok el jön az a pont amikor azt mondanátok hogy elég .....

2021. dec. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!