Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha a Covid-oltatlanok vállaltá...

Ha a Covid-oltatlanok vállalták ezt a sorsot, hogy akár elkaphatják és bele is halhatnak a Covidba, akkor az egészségügy miért látja el őket?

Figyelt kérdés
Tele van velük a kórház. Ha vállalták ezt az életformát,a kórházak miért nem utasítják őket vissza?

2021. dec. 8. 22:23
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
68%

#30: oh, hogy te csak ennyit fizetsz a semmiért??ingyenélő!!!! :)))

Én sajnos sokkal többet.

Nekem évente megvan a 4-5 millió TB adóra

2021. dec. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
89%
Mi ez a virtuális fszméregetés itt gyerekek?:D (32es)
2021. dec. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos a lényeget nem érti a 31es kolléga. Az ingyenélő kifejezést meg tartogasd a rezesbörű segélyen élő rokonaidnak :) Szégyen az országtól, hogy ennyit adózunk még is szar az egészségügy. Azok az emberek akik szerint meg csak a korházi ágyakat foglaljuk fölöslegesen: vedd rá akkor kérlek a kormányt, hogy fizesse vissza arányosan az eddigi befizetett TB-m és hajlandó vagyok lemondani a kezelésekről.
2021. dec. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
36%

" csak a korházi ágyakat foglaljuk fölöslegesen"


Az egy dolog, de az orvosokat is, és már fontos műtétek is maradnak el.

2021. dec. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
32%
30: ez kb 1 napi intenzív terápiás kezelés.
2021. dec. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, remélem ezt a kérdést nem gondoltad komolyan és azóta mélyen elgondolkodtál az alapvető emberi értékeken. :)
2023. febr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
68%
A kérdés vicc kategória. Amikor végre hajlandóak voltak megműteni, ott kaptam el a covidot oltatlanul az oltott személyzettől. Amit viszont lazán túléltem, 1 szem gyógyszert se kaptam. Pontosan nulla forintba kerültem az egészségügynek. Ellenben hasznosabb lett volna, ha az adómat nem a tök fölösleges oltásukra költik, hanem mondjuk a zsebük helyett a maszkot a rendeltetési helyükön tartják, és tesztelik magukat, amikor tudják, hogy járvány van náluk, mielőtt összefertőznek mindenkit.
2023. febr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Minden felelőtlent köteles ellátni egy orvos.
2023. febr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
55%

#38: Ez igaz. Nekem már 4 felelőtlen ismerősömet műtötték, kettőt többször is.

3-nak 4 oltása volt, egynek csak 3.

2023. febr. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!