Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az anyukámnak vakbélgyulladása...

Az anyukámnak vakbélgyulladása van nagyon sokat fáj neki de nem kezelik az orvosok. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Tavaly Januárban vitték be a korházba legelőször mivel rosszul lett hirtelen.

Az orvosok megállapították hogy vakbélgyulladása van de nem akarták megműteni azt mondták nem sürgős. Rá pár hónapra ismét bekerült a korházba mert fájt neki ,rosszul volt, ismét nem akarták megműteni a vírushelyzet miatt. Pár hete sajnos újra bekerült…eddig ez volt a legdurvább eset. Hányingere volt összeesett mentőt kellett hívni. Két napig bent fektették infúziót kapott semmi mást és gyulladáscsökkentőt írtak neki. Viszont semmit se hat. Ma megint rosszul volt és hányingere van. Én nagyon aggódom hogy akkor fogják megműteni amikor már késő…mit lehet ez ellen tenni? Sajnos magánorvosra nem igazán van pénzünk.



2021. okt. 11. 21:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Megszűnt az egészségügyi ellátás. Ha tudsz, mész fizetősbe, de ott is olyan várolisták vannak már mint pár éve az államiban.
2021. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Menjen másik kórházba. Vagy hívjon betegjogi képviselőt. Ez közvetlen életveszély! Meg kell mondani, hogy hívjátok a TV-t, ha nem műtik meg.

Melyik város?

2021. okt. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#2 Ez a zsarolás hatásos lenne? Debrecen.
2021. okt. 11. 21:23
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Vakbélgyulladással semeddig sem lehet várni,de lehet rosszul tudom.
2021. okt. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztos, hogy nem vakbélgyulladása van, ugyanis azt minden esetben műtik. Nem inkább epehólyag?...
2021. okt. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem lehet vakbélgyulladás, az ugyanis életveszélyes, azonnal műtendő állapot.
2021. okt. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez tényleg vakbél lenne, már nem élne. Valamit félreértettel. Epeproblema simán lehet.
2021. okt. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%

Van olyan, hogy krónikus vakbélgyulladás.

Piszok ritka, de van.

2021. okt. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

Nekem sem akarták meűteni a vakbelemet, pedig akkor még covid sem volt.

Kicsit fáj kicsit gyulladt kicsit lázas vagyok, de mivel nincs görcsben a hasfalam és nem üvöltök a fájdalomtól, menjek haza, majd jöjjek vissza.

Magynehezen felvettek "mefigyelésre", jegelték, na most már jó egyek valamit. Szerencsére utána kicsit jobban bedurrant, már eléggé fájt ha megnyomták, de csak sziszegtem akkor is, kobették, persze már el volt gennyesedve az egész...

2021. okt. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Van olyan eset, hogy eljegelik, nem műtik. Anyámnál is ez volt, utána jobban lett, aztán később kiderült, hogy daganat volt az már akkor is, 5 éve volt még utána. Diagnózis az volt, hogy kezelés hiányában vakbélből kiinduló daganat.
2021. okt. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!