Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ezt a helyzetet meg lehetne...

Ezt a helyzetet meg lehetne oldani betegszállítóval?

Figyelt kérdés

A nagypapám 75 éves úgy döntött szeretné magát is beoltatni a koronavírus elleni vakcinával. A gond az hogy egy kicsi faluban élünk Sopron mellett és a legközelebbi oltópont Sopronban van. Nincsen autónk és a papa már nehezen jár, meg lehetne kérni a háziorvost hogy erre az esetre kérhetünk e betegszállítót neki?

Sokszor volt már kórházba és a betegszállítóval tudtuk csak megoldani a bevitelét és hazahozatalát. Erre van mód? Vagy érdemesebb lenne saját költségre betegszállítót kérni?


2021. dec. 14. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam sokáig oltóponton. Több idős is betegszállítóval érkezett. A háziorvostól nyugodtan tudtok kérni, csak legyen időpontja az oltásra nagypapádnak.
2021. dec. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De jó akkor. Nagyon szépen köszönöm a gyors választ. Máris regisztrálom a papát.
2021. dec. 14. 12:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ezzel annyi a probléma, hogy nem feltétlenül fog oda érni az időpontra. Hazavitelre pedig sokszor órákig kell várni.

Jobban járnátok ideileg és idegileg egy taxi/busz kombóval

2021. dec. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem küldtünk el, aki később vagy hamarabb jött, mint ahogy az időpontja szólt. Az időpont csak a regisztráció miatt szükséges. Főleg, ha valaki betegszállítóval jön nem fogják elhajtani. Ne a szakrendelésekből indulj ki, az oltópontok máshogy működnek.
2021. dec. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

3: azért egy idős ember oltását nyilván megvárják. Úgy ütemezik hogy jó legyen.

Kérdező, bátran érdeklődj a háziorvostól mert szerintem megoldható.

2021. dec. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4!


Nem írtam olyat, hogy el lenne küldve. Csak a kérdező próbáltam felvilagositani arról, hogy ő lehet, hogy kap időpontot 9re, de a betegszallito simán jöhet a papaert délben.


5!


Nem, nem várják meg, ha más dolguk is van. Ott hagyják, aztán majd mennek érte. Lehet egy óra múlva, lehet 12 múlva.

2021. dec. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!