Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nektek is volt már H úgy...

Nektek is volt már H úgy éreztétek nem bírjátok elviselni a gyerekeiteket? Valakinek van valami ötlete?

Figyelt kérdés
Nézem H sok szülő annyira türelmes. A gyereke leül szépen játszani. Csinálja amit kell. Délben alszik. Az enyém (2eves és lány) meg mindenért üvölt ha valamit nem kap meg, nincs megengedve valami stb... De tényleg mindenért pedig megszokhatta volna már H úgysem kapja meg vagy úgysem teheti meg ha egyszer azt mondtam nem szabad. Így a napom 50%a abból áll h az üvöltését hallgatom meg a hisztit meg H földhöz vágja magát. Ráadásul már nem bírom délben elaltatni órákig szenvedek vele, de nem alszik. párom külföldön dolgozik, anyámék nem nagyon akarnak segíteni. Életem sincs tőle már. A védőnő azt mondta H nincs vele semmi baj ő ilyen. De én már nem bírom elviselni H nincs egy perc nyugalmam. És ahogy telnek a napok egyre kevesebb kedvem van játszani vele mert annyira felidegesít már korán reggel. Felkelünk és már rettegek a hisztiktől. Szó szerint a hajam hullik már annyira nem bírom. Valakinek esetleg valami ötlet H mit kezdjek ezzel? Vagy a gyerekkel?

2018. szept. 15. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen egyedül vagy, nem csoda hogy kibuksz. Ha anyádék nem akarnak segíteni, fogadj bébiszittert heti néhány alkalomra, és menj el valahova kikapcsolódni. A gyereknevelés minimum kétemberes feladat, de inkább több. Nagyszülők amíg bírják, alkalmanként besegíthetnének.
2018. szept. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Phű, hát nem könnyű egyedül. Teljesen megértelek. Minden gyerek más, te most ilyen lapot húztál. Kitartás, nem lesz örökké ilyen. Persze próbálj segítséget keresni, ha a lehetőségeid engedik. Ha nem engedik, akkor még több kitartás :-) Tök jó, hogy ennyi hiszti mellett is következetes tudsz maradni, ez nem mindenkinek megy, de hosszú távon megéri.
2018. szept. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
# 1 vagyok. Még annyit, hogy a gyereked azért ilyen, mert érzi rajtad a feszkót. Iszonyatosan érzékenyek a kölkök. Ha lenne időd kikapcsolódni, kicsit a gyerek nélkül lenni, ő is kiegyensúlyozottabbá válhat. És amit mondtam, hogy kellenek köré a más felnőttek is, nemcsak anya. Én elvinném a nagyihoz pár órára néha, annyira nem tiltakozhatnak ellene.
2018. szept. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Itt vagyunk most anyueknal de látom rajtuk hogy már nem akarják hogy itt legyünk. Mindenért húzzák a szájukat ezért már nem kérem meg őket semmire. Max ha wc-re kell mennem vagy orvoshoz, bevásárolni ezek ilyen 1órás dolgok de ezt is ritkán.
2018. szept. 15. 18:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, nem kéne, hogy a gyerek apja külföldön dolgozzon. Manapság itthon is van munkalehetőség. Mire újra összekerültök, totálisan kipurcansz. Ráadásul el is szoktok egymástól.

A gyereknél gondold meg 3-szor, hogy az adott dolgot tényleg nem szabad-e csinálni vagy tényleg nem kaphatja-e meg. Persze, hogy ideges lesz, ha semmibe veszik, semmilyen kívánsága nem teljesül.

És mit jelent az, hogy nem tudod elaltatni meg szenvedsz vele? Hát elaltatni nem is lehet mást, csak elaludni tud ő maga. Ha meg nem alszik, ne erőltesd. Ne vegyél mindent véresen komolyan, vedd lazábban! Tele vagy feszültséggel, nem a gyerek tehet róla. Társ kell neked.

2019. ápr. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!