Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ti beadatjátok magatoknak és...

Ti beadatjátok magatoknak és gyerekeiteknek az influenzaoltást?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Az üzemorvos cseszte mondani, hogy már fel lehet venni, mikor mennem kellett hozzá, én meg totál elfelejtettem. Ha mondta volna, biztos beadatom. Most már takony vagyok, szóval majd max. ha kikecmergek belőle.

Gyerekem nincs.

2012. nov. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. nov. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én sem! És nem is kapta meg még soha. Az immunrendszerét tartom rendben, hogy mindennel szemben védett legyen. Megfelelő könnyű, egészséges ételekkel + nigella sativa olajat kap rendszeresen mézzel. Testmozgás! Ezzel el lehet érni, hogy a szervezet elég erős legyen ahhoz, hogy bármilyen betegségekkel szemben védett legyen.

Én egyszer kaptam védőoltást, de nagyon beteg lettem tőle. Ezért a gyerekem már nem kap! Nem is beteg, nem is jár orvoshoz!

2012. nov. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem bízok ezekben az oltásokban. Volt aki attól halt meg, persze már öreg volt.
2012. dec. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mi beadatjuk. Nem vagyunk oltás pártiak, kerüljük is amit lehet, tavaly oltattuk először az óvodás kisfiamat. Beleestünk mindannyian, feküdtünk napokig a kisebbik gyermekemmel, lábra állni sem tudtunk, az oltott kisfiam is elkapta, de ő legalább 1 nap alatt átesett rajta. Sosem féltem az influenzától még terhesen sem, de amikor elkaptam annyira durva volt (és tényleg nem túlzok, a 2 éves lányomat nem lehetett lábra állítani, mert napokig összerogyott a fájdalomtól, én a konyháig nem tudtam elmenni) hogy megfogadtam, mindig oltatni fogom magunkat és a gyerekeket is.
2012. dec. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kizárt dolog, hogy rajtam kísérletezzenek vele a kuruszslók!!! állítólag higany van az oltóanyagban, az már magában is méreg, akkor mit várunk az oltástól???!!!!

inkább fekszek influenzásan 1-2 hétig, de akkor sem kell oltás ellene. még ingyen se.

2014. jan. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nálunk még a háziorvos sem adja be saját magának ezt az oltást. nem is próbálja rászedni sem az embereket ilyenre.
2014. jan. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!