Miert van ez igy?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a nagypapam egy hete kerult korhazba mert fajt a dereka es nagyon nehezen tudott jarni, a mento jott erte es egy kis segitseggel de a sajat laban ult be a mentobe. Egy het alatt , ugy leromlott az allapota hogy meg a sajat feleseget (mamamat) se ismerte meg. Mondja el valaki hogy mit tettek azzal a szerencsetlen emberrel ott bent. Egeszsegugyet tanulok es eskuszom hogy a hanyinger kerulget es megfogadtam sose megyek korhaz kozelebe . Ep esszel , felismert mindenkit mikor itthon volt . Bekerult oda es egy rohadt het alatt jutott el ide . Par napja maradt hatra. Mondja el valaki miert ekkora fereg a magyar egeszsegugy? Senki ne mondja hogy ott talaltak valamit az agyaban ami miatt rajottek hogy ilyen betegsege van! Normalis valaszokat szeretnek ep eszu emberektol nem olyanoktol mint akik ott dogloznak (tisztelet a kivetelnek!)
2021. dec. 19. 15:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

A kerdezo vagyok

Mi miatt tortenik ilyen az emberrel hogy bekerul a korhazba es ennyire megtorik pszichikailag ? Hogy egy het alatt elfelejt mindent?

2021. dec. 19. 15:13
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Pedig feltehetöen tényleg már volt elötte is baja, csak nem vettétek észre.

A kórházakban nem törnek meg senkit pszichikailag, meg nem is betegítik meg

2021. dec. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

2-es, nagyon gonosz lennék, ha azt mondanám, próbáld ki saját magadon vagy a rokonodon! Alaposan megváltozna a naiv véleményed!

Pár hete volt itt egy kísértetiesen hasonló kérdés, csak nővel.

Az történik, hogy leszedálják, hogy ne legyen vele baj. Nem az egészségügy a féreg, hanem a benne dolgozó egyes orvosok. Menj be leordítani a fejét a kezelőorvosnak. Jó esetben ahogy kiürül a nyugtató, helyreáll. Többszörösen volt alkalmam hasonlót átélni, két helyről is két nap után fejvesztve menekítettem ki a férjemet, az anyámat meg úgy tudtam megmenteni a teljes elbutítástól, hogy a főigazgatónak írtam.

2021. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2021. dec. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jaj tenyleg ijeszto a hasonlosag, csak annyi hogy nekik szerencsejuk volt:(!
2021. dec. 19. 19:47
 6/13 anonim ***** válasza:
Még a te papád is javulhat otthon, hány éves?
2021. dec. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem ..85. Es annyira leromlott az allapota a benti korulmenyek miatt hogy mar azt mondtak napja vannak..
2021. dec. 20. 05:23
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Azért emiatt számon lehetne kérni a főigazgatót! Most is kórházban van?
2021. dec. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen korhazban van nem tudjuk meddig birja meg
2021. dec. 20. 07:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Haza kéne hozni, ha van, aki ápolja, mosdatja, pelenkázza.
2021. dec. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!