Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit szólsz, hogy januártól...

Mit szólsz, hogy januártól nem lehet rendelni gyógyszert netről, ismét csak személyesen a drága gyógyszertárban lehet venni?

Figyelt kérdés
[link]
2021. dec. 22. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Szutyok Orbán
2021. dec. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a receptre felírtat eddig sem lehetett.
2021. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A szabadárasokról van szó
2021. dec. 22. 16:24
 4/6 anonim ***** válasza:
A netről mindent lehet rendelni! Meg fogják találni a kiskaput erre is. A ruhák, cipők is javarészt külföldről jönnek, akkor is ha magyar oldalon rendelem meg, majd jön a gyógyszer is Szlovákiából, Lengyelből, ahol nem tilos
2021. dec. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ezután is lehet online rendelni, de csak gyógyszertárban lehet majd átvenni. A házhoz vitel, Foxpost, csomagautomatás rendelés meg fog szűnni.

Remélem, a kormány egy-két év múlva be fogja látni, hogy ez hibás döntés volt, és újra engedélyezi majd a házhoz szállítást.

2021. dec. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszer rendeltem a Benu gyógyszertárból bizonyos gyógyszert, és rá kb. 1 hónappal kaptam egy csomagot Amerikából. Nagyon meglepődtem, mert nem mindennap kap onnan csomagot az ember. Benne volt egy olyan gyógyszer, ami ott kint kapható, és ami megfelel az európai változatnak. Nem tudom, hogy hogyan sikerült ezt így összehoznia a gyógyszertárnak.
2021. dec. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!