Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valami nagyon jól bevált...

Van valami nagyon jól bevált samponotok erős korpásodás ellen? Akár gyógyszertári, nem baj, ha drága.

Figyelt kérdés
2021. márc. 18. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Sellon korpásodás elleni sampon.
2021. márc. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En sorra vettem es teszteltem azokat a samponokat, amiken azt irja hogy korpasodas ellen. Igazabol egyik sem hozta a vart hatast, hisz szaritjak a fejbort. Nekem eddig ami a legjobban bevalt, ha normal hajra valo herbaria csalan sampont vettem vagy barmilyen egyszeru samponba beletettem kicsi teafa olajat. Persze az sem mindegy, hogy zsiros vagy szaraz korparol van szo
2021. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 én is ugyanúgy vagyok vele :( Egyik sem vált be. Zsíros korpa.
2021. márc. 18. 22:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak ezek, illetve amikor a boromre kellett szednem borgyogyasz altal felirt medinacot, akkor képzeld hetente 1x eleg volt hajat mosnom es 5 napig kiengedve tudtam hordani (maskor 24-36 oran belul muszaj osszefognom)
2021. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!