Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ilyenkor én szabadulok a...

Ilyenkor én szabadulok a karanténból?

Figyelt kérdés
Ha nekem 10 nap után nincsen semmilyen tünetem, de a családom covidos, akkor nekem is meghosszabítják a karantént vagy én már szabad vagyok?

2021. dec. 28. 10:51
A kérdező szavazást indított:
Szabad vagy.
Karanténban vagy.
7 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha covidos voltál, akkor szabad vagy, ha oltatlan kontakt személy, akkor karantén egész addig, amíg covidos van a családban.
2021. dec. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Covidos voltam én is, de viszont nem vagyok beoltva.
2021. dec. 28. 11:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kolléganőméknél volt hasonló helyzet, az ő esetükből tudom, amit írtam az 1.válaszomban. Oltatlan a család. Férje covidos lett, egész család karantén. Letelt a 10 nap, férj mehetett dolgozni, kolléganő maradt karanténban, mert közben anyuja is covidos lett. Igaz, itt annyi volt a csavar, hogy nagy házban élnek, és azt mondták, hogy a mamával csak a kolléganőm érintkezett. Sztem kérdezz rá az orvosnál, vagy az antsz-nél, az a biztos, amit ők mondanak.

Gyógyulást a családodnak, neked meg kitartást!

2021. dec. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nálunk elöször anya lett covidos aztán úgy mindenki. Köztük én is.
2021. dec. 29. 14:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Addig vagy karanténban amíg van covidos a családban és megkapja a feloldó határozatot. Addig a napig te is az vagy hivatalosan. Nálunk is így volt.
2021. dec. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ohh de jó. :(
2021. dec. 29. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!