Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor szabadulhatok a karantén...

Mikor szabadulhatok a karanténból?

Figyelt kérdés
E hét hétfői napján kezdtek enyhe tünetek jelentkezni rajtam. Kedd-szerda-csütörtökön estem át a holtponton, amikor borzasztó rosszul éreztem magam, majd péntek reggelre minden tünetem megszűnt a szaglásvesztés, és enyhe, nem száraz köhécselés kivételével. Pénteken lettem letesztelve, nem PCR teszttel, hanem eü dolgozó által, az orrbadugós teszttel, ami pozitív lett. Az időpontnak különösebb jelentősége nincsen, mert a hét többi napján nem találkoztam másokkal. A karantén elvileg 10 napig kellene, hogy tartson, viszont lehetséges, hogy ennél az időintervallumnál hamarabb produkáljak negatív tesztet, legyen az PCR, vagy gyorsteszt?

2021. nov. 20. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:

10 nap. Jobb, ha betartod.

De ha választhatsz tesztet, akkor inkább PCR.

2021. nov. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!