Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért vetítik ki az egészségüg...

Miért vetítik ki az egészségügyi dolgozók a frusztrációikat a betegekre?

Figyelt kérdés

Olyan alpári módon tudnak viselkedni idősebb emberekkel, azokkal akik nehéz, kiszolgáltatott helyzetben vannak, hogy néha el sem hiszem. Sokszor voltam szem és fül tanúja, és egyszerűen fel nem fogom. Kiválaszt egy hivatást (ami neki nyilván nem az) amiben másoknak/másokon segít és rendesen primitív módon viselkedik... Tisztelt a kivételnek! Vannak nagyon nagyon jó és korrekt emberek is, csak mostanában kevesebbet látok.

Akinek nem inge ne vegye magára. Aki meg magára ismer hajrá! Ugyan olyan primitív stílusban írkáljon csak ide is!

Köszönöm!


2021. dec. 30. 02:48
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem csak idősekkel , bárkivel. Undorítóak a nővérek , velem nagyon bunkók voltak a GOKVI-ban. Semmi okot nem adtam rá.
2021. dec. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy te is így jártál! Mindenkire értettem amúgy, csak rosszul fogalmaztam meg.. Aki segítségre szorul az eleve ki van nekik szolgáltatva. Bocsi
2021. dec. 30. 03:01
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
hatigen,nem csak az idosekkel
2021. dec. 30. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Alapvetoen nem akarom magamra venni, mert nem szoktam alapjaraton bunko lenni a betegekkel.

De bizony van az a szint, amikor az alpari, bunko betegek (mert bizony, ilyen is can, es sajna egyre tobb) olyan szinten kiegetik az embert, hogy mar mashoz sem tud ugy szolni, ahogy kellene.

De gondolom te nem erted ezt, mert te tokeletes ember vagy, es veled soha az eletben nem fordult elo meg olyan, hogy mason toltotted le a feusztraciod mondjuk egy szar esemeny/nap/het/honap utan.

2021. dec. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Mindig jóban vagyok a nővérekkel, valahogy sikerül eltalálni a hangot a frusztráltabbakkal is. Néha van az úgy, hogy a betegnek sem árt egy kis empátia odafelé.
2021. dec. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig találnak valami indokot.
2022. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!