Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tüdőszűrő eredményt háziorvos...

Tüdőszűrő eredményt háziorvos kikérheti?

Figyelt kérdés
Személyesen azt mondták 2 hét múlva bemehetek az eredményért, vagy megtekinthetem ügyfélkapun, viszont van ismerősöm aki kérésére a háziorvos 2 nap múlva elküldte neki. Tényleg megoldható így? Vagy maga az eredmény létrejöttéhez szükség van 2 hétre? Úgy olvastam róla, hogy már helyben, rövid időn belül elkészül.

2022. jan. 17. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvos nem fog ezzel foglalkozni... Nem az ő dolga. Te meg tudod nézni EESZT-ben, amint feltöltik az eredményt (aznap).
2022. jan. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Háziorvos is megnézheti neked EESZT-ben, ha nincs letiltva. De miért nem jó, ha elmész érte?
2022. jan. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Háziorvos vagyok. Meg tudjuk nézni, de biztosan nem küldözgetek senkinek, semmilyen leletet, sehova.
2022. jan. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#1 Szövegként már látom is, hogy egészséges vagyok, viszont dokumentum formában nincs lelet. Azt fogják 2 hét elteltével feltölteni, vagy a szöveg lenne csak az egész? Munkahelyre például gondolom nyomtatott formában kell elvinnem.
2022. jan. 18. 20:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt, hogy szövegként látod, de dokumentumként nem. Ezt magyarázd már el jobban.
2022. jan. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Feltöltik a leletet, amin van szöveg is. (1#)
2022. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azonosító, ellátás típusa, ellátó orvos neve, ellátás időpontja, beutaló orvos és intézmény, életkorom és hasonló adatok, valamint iránydiagnózis : Sine morbo. Van EHR Dokumentumok megtekintése lehetőség, korábbi orvosi vizsgálataimnál ha rámegyek felhoz egy dokumentum formátumú leletet amit letölthetek, kinyomtathatok stb, a tüdőszűrés mellé viszont még nem csatoltak ilyet.
2022. jan. 19. 15:35
 8/9 A kérdező kommentje:

Másképp megfogalmazva az eseménykatalógusban a részleteket meg tudom tekinteni, ott írja az előző kommentben felsorolt sok mindent. Itt a példa :

Betegazonosító típusa : TAJ szám

Ellátás státusza : Elbocsátás

Szóval PDF nincs csatolva, és gondolom ilyen formában nem jó sehova.

2022. jan. 19. 15:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy lett? Ugyanezzel bajlodom most
2022. dec. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!