Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pelenkáztak már be akaratatok...

Pelenkáztak már be akaratatok ellenére klinikán?

Figyelt kérdés
A 10 éves öcsémre ráadták éjszakára a nővérek, pedig szerintem nem volt teljesen indokolt.

2022. jan. 21. 06:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
53%

Elég buta vagy te is meg az öcséd is.

Erre szükség van mint irták előttem, mert ha össze fossa magát és mindent, akkor te ott lennél lefürdetni?

2022. jan. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%

7-es vagyok.

Már meg lett beszélve a dolog, minek ez a mocskolódás?

Engem az zavar így utólag, hogy fél imformációkat írt.

Alapvetően egy mozgásra képes beteget, aki el tud menni a mosdóba, azt felesleges pelenkázni. Az alap kérdésből ez jött le nekem, de amikor írták tovább a dolgokat, az egész máshogy hangzott. Mindegy is, ez a "hiba" eléggé gyakori itt gyakorin. XDD


Nem értem ezt se, ha már meg van dumálva a megdumálni való, akkor minek a mocskolódás?

2022. jan. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
59%

12. Ne hogy azt hidd hogy csak te írhatsz hozzá szólást ,a többinek meg nem szabad.

De hiába lett már leírva , a kérdező megse mondta azt hogy : bocsi , így már érthető!

Szóval nem lett megdumálva, csak kusba van a kérdező.

2022. jan. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
22%

12!


Milyen mocskolodas?

"A 10 éves öcsémre ráadták éjszakára a nővérek, pedig szerintem nem volt teljesen indokolt."

A kérdező, mint laikus, felulbiralta a szakemberek döntését. Bővebb információ nélkül is ez önmagában egy tény. Ki mocskolodott?

2022. jan. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
66%

Talán azért nem reagált rá mert nincs gép előtt. 🤷‍♂️


Dehogy hiszem, hogy csak én írhatok, de te csak mocskolódsz és nem értem miért.

2022. jan. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Csak olvasd el, hogy a 11-es milyen "hangnemben" írt. Nem éppen kedvese.
2022. jan. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
53%

Vicces hogy most meg minden válaszom le lett pontozva. 😅

Nagyon dedó ez a gyakori.

2022. jan. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Senki ne veszekedjen! Nem azért írtam a kérdést. A válaszokat köszönöm. Én továbbra sem értek eggyet a kényszerpelenkázással. Ma megkérdezem a nővéreket miért volt erre szükség.
2022. jan. 21. 08:12
 19/28 anonim ***** válasza:
49%
Na de kérdező, olyan hogy józan ész nem jatszik? Szerinted ha valaki hashajtót kap, méghozzá erőset, mert a ricinusolaj az, ugyan miért kap pelenkat? Gondolkozz már egy picit. Volt már hasmenesed? Perceken, néha másodperceken múlik, hogy oda érsz e időben. Egy 10 éves, éjjel, kórházban, tehát tok ismeretlen, idegen helyen, szerinted mekkora eséllyel jut el mondjuk 5 perc alatt a mosdoig? Hidd el, az öcséd számára kevésbé megalazo és a legbiztonsagosabb módot választották. De ha gondolod, vedd rá anyádat, hogy vigyétek ma haza, adjátok neki egy újabb koktélt, aztán hajrá, lehet majd felváltva mosni a gyereket meg az ágynemut
2022. jan. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
63%
De amúgy, egy 10 évessel meg is lehetett volna beszélni, hogy miért van erre szükség. Annó nővér koromban mi valamennyi kollégámmal szépen megbeszéltük a beteg gyerekekkel, hogy mit miért csinálunk, és nem kellett erőszakot alkalmazni. Szóval itt kommunikációs problémák merültek fel.
2022. jan. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!