Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Olyanok véleményére lennék...

Olyanok véleményére lennék kiv akik estére bepisil/tek/nek. Hány éves korotokig pelenkáztak a szüleitek? és hány éves korotoktol csináltátok magatoknak.14F

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 16:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem, hogy valaha is saját magam pelenkáztam volna. Nem tudom, meddig pisiltem be éjszaka, de óvodás koromban már tutira nem.
2012. szept. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 A kérdező kommentje:
értem. és szerinted gáz ha egy 14 éves fiúnak ilyen problémája van, és őt az anyja pelenkázza még?
2012. szept. 29. 16:35
 3/71 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább egészségügyi probléma lehet, mint gáz. Egyébként meg nem értem, miért pelenkáz anyukád. Öltöztetni is ő szokott még? Ezek után azt sem tartom kizártnak, hogy azért pisilsz be még mindig, mert ő nem hajlandó beletörődni, hogy felnőttél, és érzelmileg elengedni.
2012. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem tehetsz, hogy bepisilsz, de miért nem pelenkázod te magad? Igen, 14 évesen már gáz, hogy az anyukád pelenkáz..
2012. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
De ezt miért hagyod neki te idióta? A s*ggedet ne törölje ki, már ne haragudj? Értem, nem lehet jó behugyozni, de egy pelenkát csak fel tudsz magadra rakni...
2012. szept. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 A kérdező kommentje:
azt mongyja anyukám, hogy így jobb, és egyszer megpróbáltam már magamnak, és nem sikerült, és tiszta pisi lett az ágyam. szóval jobb ez így. Amúgy nem, nem öltöztet, de a cipőmet fel szokta adni néha, meg csinál tízórait, és nekem ez nem rossz érzés. ő szeretetből csinálja. nekem az anyukám idősen lett anyuka, azt mongyja ezért:)
2012. szept. 29. 16:47
 7/71 anonim ***** válasza:
14%
Majd amikor 30 évesen is megcsinálja a kajádat, és bekötögeti a cipőcskédet, felteheted magadnak a kérdést, hogy miért tartasz ott, ahol. Nem ide tartozik, de így mit fog gondolni rólad egy lány? Nem csak most, a későbbiekben is, 20-25 évesen. Irtó ciki...
2012. szept. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 A kérdező kommentje:
hát legalább már tudom hogy cikinek tartják mások. amúgy nem érdekel rohadtúl mit gondol egy lány erről, rohadtúl nem érdekelne emiatt tuti nem fogom az anyukámat megbántani, mert egy lány aztmongya hogy jaaaj ez cikiii jaaaj.
2012. szept. 29. 16:53
 9/71 A kérdező kommentje:
amikor 30 leszek már azért nem ő fogja bekötni, meg feladni a cipőmet, de pl miért ne csinálhatna nekem ennivalót akkor is ha pl majd itthon leszek, és nem a családommal ha lessz?
2012. szept. 29. 16:54
 10/71 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem úgy kell mondani az édesanyának, hogy kösz bmeg, de nem kell a segítséged, hanem finoman visszautasítani. Valószínűleg ha majd megokosodsz egy picit a lányok véleménye is érdekelni fog. Na mindegy :)
2012. szept. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!