Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mást is pelenkáztak be kollégi...

Mást is pelenkáztak be kollégiumba?

Figyelt kérdés
Minden éjszaka adnak rám pelenkát, pedig nem lenne rá szükségem. Nappal egyáltalán nem használok pelenkát,akkor csak betétet raknák alám de az is száraz marad. Az éjszakás nővérnek nem kell be jönnie ágytálazni. Hanem mondja hogy ott van rajtad a pelenka.

2014. júl. 30. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
???
2014. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Látom ez be vált módszer. Fürdetés útán úgy rám adják a pelenkát hogy nem is tudok elenkezni.
2014. júl. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Most ez kollegium, vagy korhaz?
2014. júl. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez kollégium. Ki vagyok szolgáltatva mindenek mert segitség kell mindenhez
2014. júl. 31. 19:59
 5/9 anonim válasza:
Es miert, ha szabad kerdeznem?
2014. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azért adnak pelenkát éjere pedig nem kénne. Tejesen béna vagyok.

Mert éjszaka két nővér vagy gyerek felügyelö van. És vagyunk rá kb 200 gyerek. Nem tudnak mindenkit megpisiltetni éjszaka. Ez nekik könyebb ha pelenkába megy be szerintük. Nem kell nekik kacsával vagy ágytálak futkozni éjnak közepén. Mert ök is aludni akarnak éjjel.

2014. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Milyen kollégium ez? Még nem hallottam olyan kollégiumról, ahol nővérek dolgoznak.


Egyébként meg beszéld meg a nővérrel. De lehet a nővérnek egyszerűbb, hogy nem kell berohangászni éjjelente, hogy ágytálazzon, hiszen csak egyedül van (nem nővéreket írtál, ezért feltételezem). De ha van WC, ahova ki tudsz menni egyedül is, akkor meg beszéld meg vele, hogy nem kell pelenka.

2014. aug. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Engemet is pelenkáztak kollégiumba pedig akkor még pelenka nem kellet volna. De már pelenkával élek mert már egéség okbol kell
2017. nov. 29. 09:34
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha szükség akkor szükség. A mai pelenkák már kényelmesek,
2022. febr. 6. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!