Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A betegszállítót hogyan lehet...

A betegszállítót hogyan lehet megkérni, hogy mindig segítsen a beteg toloszékes családtagot (minden másnap vinni kell) a lépcsőn (nem sokára rámpán) feltolni?

Figyelt kérdés
Múltkor én kértem segítséget, mert én sem tudom mindig lehozni (főleg, mert nem is vagyok mindig itthon) elsőre lehozta, majd következő alkalommal, beszólt, hogy múltkort megmutatta, hogyan kell, meg hogy kondizzak. Rajtam kívül pedig még annyira nem tudja feltolni senki sem a családból. Van, hogy már a kapuba átadják és már lépnek is le.

2022. jan. 24. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán egy üveg jó minőségü borral .
2022. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Minimum 5 éven keresztül minden másnap, kicsit drága mulatság lenne
2022. jan. 24. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs benne annyi emberség, hogy segítsen felvinni, akkor muszáj leszel 1000-2000 ft fizetni neki. Sajnos ez van.
2022. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!