Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A vérképet mennyi időközönkét...

A vérképet mennyi időközönkét érdemes figyelni, hogy kizárjak bármilyen betegséget, évente elegendő?

Figyelt kérdés
2022. jan. 28. 21:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hasi uh.
2022. jan. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Csakis megelőzés céljából kérdezem.
2022. jan. 28. 22:46
 13/19 anonim ***** válasza:
Azis megelőzés.
2022. jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Akkor hasi ultrahang, MRI + teljes vérkép elegendő, bocsi ,hogy ennyiszer kérdezem, csak nem vagyok tisztába ezekkel...
2022. jan. 28. 23:11
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen ez igy oké.
2022. jan. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkitől!!!
2022. jan. 28. 23:26
 17/19 anonim ***** válasza:

Hát attól függ mennyi pénzed van,és mennyi időd vizsgálatokra.

Teljes vérkép évente, MRI, Hasi UH

Meg szerintem egy szívultrahang sem hülyeség évente

2022. jan. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Vérkép, hasi UH érthető, az MRI szerintem ha nincs specifikus tüneted, felesleges. Ezen kívül nőknek évente nőgyógyászati méhnyakrák szűrés nagyon fontos, illetve tüdőszűrést is érdemes évente mindenkinek elvégezni (egyes szakmákban kötelező is). Fogászati szűrést sem érdemes kihagyni, évente egy átnézés és egy alapos fogkő levétel sokat segít a megelőzésben. Ugyanígy bőrgyógyászaton a gyanús anyajegyekre is jó odafigyelni.
2022. jan. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell évente, csak ha valami gondod van. Feleslegesen “vizsgálgatják” szerintem nálunk a népet, mindenkinek jó kis betegségtudata is van.


Egy orvos persze, hogy mást mond, nekik az a szakmájuk, hogy “vizsgáljanak”. Egy festő sem mondja azt, hogy “á, nem kell évente újrafesteni a szobát”.

2022. jan. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!