Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Protrombin, INR alacsony?

Protrombin, INR alacsony?

Figyelt kérdés

Pánikbetegséggel küzdök. Épp missed ab műtétre készülök, ami miatt sokkal nehezebb az életem.

Csináltattak nekem vérképet műtét előtt. Ahol elég sok minden eltér (eddig soha nem volt ilyen). 14 hetes terhességről van szó.

Legrosszabb ami bosszant:


INR: 0,88

Protrombin idő: 7,6 ( piros -, megjelöléssel)


Alapból egy MTHFR c1667 heterozygota mutàcióm van. Erre nem kaptam vérhigítót (4 orvos sem adott rà!)

Ez a mostani vèrképemben van, ès aggódok, trombózist kaphatok? Îgy, hogyan műtenek meg?


2 orvossal is kommunikáltam, mindegyik azt mondta ez rendben van. A hemoglobin + hematokrit picit még alacsonyabb. Erre azt mondtàk egy pici vérszegénység àll fent (terhessèg miatt) de semmi tragédia. És hogy ezekkel minden rendben van.


Én aggódom ezt túl?



2022. jan. 29. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Te aggódod túl.
2022. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!