Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a II. Faktor protrombin...

Ha a II. Faktor protrombin gén mutációja eredményeként normált kaptam akkor az elég? Leiden-mutáció?

Figyelt kérdés

Amikor először vettek vért az rövid vizsgálat volt, itt eredményül azt kaptam, hogy az APC-rezisztenciám alacsonyabb mint a normál érték.


Ezután elküldtek egy kémiai laborra ahol tesztelik a trombózisra való hajlamot. Magánklinikán vetettem le a vért, de szörnyen dolgoztak. Most hívtak pár napja, hogy az egyiket nem tudták elvégezni és csináljam újra.


Részeredményeket már kaptam, és abban volt, hogy nincs eltérés, a gén mutáció nem mutatható ki. Ezt elég vissza vinnem vagy az APC-rezisztenciának kellene új eredmény? A Leiden-mutáció ettől független?



2019. jún. 13. 01:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha azt mondták, hogy meg kell ismételni, akkor be kell menned és megismétlik.. ha tényleg tudni akarod az eredményeket, akkor bízd rájuk magad.
2019. jún. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!