Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Háziorvos számára kiderül, ha...

Háziorvos számára kiderül, ha nem szedem rendszeresen a gyógyszereket?

Figyelt kérdés
Van, amit ki se váltottam, hagytam lejárni, ennek utána tud nézni?

2022. febr. 1. 13:59
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
34%
Nekem volt olyan ismerősöm akinek az életébe került ez a fóbia. Nő volt, érezte hogy a mellében van egy csomó, mindig tologatta az alkalmat hogy elmenjen orvoshoz. Mire rávette magát, áttétet képzett a tüdejében a melldaganata, már véreset köhögött. Meg is halt rá 4-5 hónapra. Nagy árat fizetett....
2022. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
Én nem félek velük találkozni, csak olyankor magasabb lesz egy kicsit a vérnyomásom. Szerintem az nem igényel kezelést. Mindenki saját magának az orvosa.
2022. febr. 1. 15:19
 23/47 anonim ***** válasza:
40%
Attól, hogy sok embernek van, még nem normális....
2022. febr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
65%
'Mindenki saját magának az orvosa.' - aha, mondd csak, vakbelet is mutesz magadon? Fogat is tomsz, vagy ha olyan van siman kihuzod harapofogoval, ahogy a disznon a multkor kiprobaltad? Torott labadat egyedul is helyre tudod tenni, esetleg egy inszalagszakadast gyogyitani?
2022. febr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyennek vajákos asszony való, nem orvos.
2022. febr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
84%
#24: telitalálat! :-D
2022. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
24: Decemberben belerúgtam az ágy szélébe, eltört a kislábujjam, helyreraktam, rögzítettem, úgy mentem vizsgázni az egyetemre, majd teljesen rendbe jött.
2022. febr. 1. 15:36
 28/47 anonim ***** válasza:
45%

Pont a kislábujjal jössz, ami abszolút nem tipikus sebesülés... És azzal az rovos se csinál semmit a rögzítésen kívül...


Mit csinálsz egy nyílt lábszártörésnél???? Vagy egy tályogos ínygyulladás esetén...? Netán prosztatagyulladásnál...

2022. febr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
28: Felkeresek egy orvost?! Az elvégzi a dolgát, aztán ír fel gyógyszereket, mert az is a dolga, én meg eldöntöm, hogy beszedem-e.
2022. febr. 1. 15:49
 30/47 anonim ***** válasza:
88%

Ja, összevarja, begipszeli a lábad, te meg otthon leszeded az egészet, mert szerinted hülyeség...


:-D :-D :-D

2022. febr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!