Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Háziorvos számára kiderül, ha...

Háziorvos számára kiderül, ha nem szedem rendszeresen a gyógyszereket?

Figyelt kérdés
Van, amit ki se váltottam, hagytam lejárni, ennek utána tud nézni?

2022. febr. 1. 13:59
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, a fehérköpeny-magasvérnyomásra 24 órás mérést szoktak javasolni. Azon kijön, hogy van bajod vagy nincs. Az orvosnak mondania kellett volna, hogy eleinte szédülni fogsz a gyógyszertől, ez normális, idővel rendeződik. Az alacsonyabb, normális vérnyomáshoz hozzá kell szokni. A kiütés szerintem nem normális, akkor másik gyógyszert kell megpróbálni.


De persze ha otthon helyesen méred és normális, csak az orvosnál magas, arra nem kell gyógyszer! Csak otthoni ellenőrzés, és persze tudni róla az orvosnak.

2022. febr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
Voltam pénzes kardiológián, hivatalosan sincsen szükségem gyógyszerekre!
2022. febr. 4. 18:29
 43/47 anonim ***** válasza:
25%

#37 #42

Honnét tudjuk hogy most nem nekünk kamuzol itt a GYK-n névtelenül? Ha már az orvosodat is átvered, az sem okozhat gondot hogy ide kitalálj egy-két hazugságot, hogy jobb színben tűnjél fel. Aki egyszer hazudik, az máskor is fog. A pszichológust kéne megfontolni.

2022. febr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
23%

#43: 👍

Pont ez jutott eszembe....

2022. febr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

szia

meg tudja nézni de piszkosul nem érdekli hogy szeded-e vagy nem

ha akarod fel se írja többet, neki teljesen mindegy, és ha nincs rá szükséged ne szedd :)

szép napot

2022. máj. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
Értem... inkább nem érdekli, minthogy azt írja fel, ami nekem jó.
2022. máj. 26. 15:30
 47/47 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal nem mész sokra ha zsigerből gyűlölöd, lehet tényleg egy rossz szakember vagy ami még rosszabb egy rossz ember, de lehet hogy csak ti nem értitek meg egymást.


Mindegy is ha ennyire nem jó az orvos beteg kapcsolat akkor át kell menni másik orvoshoz, még ha egy zsákfaluban lakik is az ember az Isten háta mögött fél órányira biztos van egy másik háziorvos, valószínű nem napi szinten jársz hozzá, így ha szépen megkéred és megindoklod biztos átvesz.

2022. máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!