Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az orvosok szándékosan mérgezi...

Az orvosok szándékosan mérgezik az embereket gyógyszerekkel ?

Figyelt kérdés

Egy barátom anyukája veseelégtelenséggel kórházba került több éve marékszámra eszi a gyógyszereket amit felírtak neki az orvosok.


Szerintetek a gyógyszerek okozhatták a veseproblémát?


Nem értem mért kell a rengeteg gyógyszer ha azzal csak sokkal nagyobb lesz a baj.


Nekem ez nagyon gyanús.

Van egy másik barátom még 30 éves sincs volt laborba magasabb volt a koleszterinje és máris írták fel a gyógyszert.


Mért kell azonnal gyógyszer?

Tudatosan mérgezik az embereket ?



2022. febr. 2. 02:02
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Akkor mondok egy ellenpéldát. Apámnak már 2 hónapja fájt a füle és rosszul hallott, de nem akart orvoshoz menni. mert hogy teletömik minden szärral. De mikor már nagyon elege lett, akkor elment orvoshoz. Antibiotikumot kapott és 3nap múlva már nem volt semmi baja :) Nem kell mindenben a negatívumot keresni.
2022. febr. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Ezt tanítják nekik az egyetemen. Nem tudom Magyarországon hogy van. De az USA-ban a gyógyszergyárak milliókat adnak az egyetemeknek, cserébe meg ilyen gyógyszer központú oktatást tartanak az egyetemeken a hallgatóknak. Nagy bíznisz a gyógyszer üzlet. Lobbiznak a politikában is.
2022. febr. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Talán ezért van még életben, mert a gyógyszerek szinten tartják a veséjét... Erre nem gondoltál még?
2022. febr. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Igen az orvosok rosszat akarnak!!! Én is a kéményseprőt keresem fel ha fáj valamim.
2022. febr. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Az orvosok diagnózist állítanak fel, majd gyógyszert írnak fel a betegségre. Soha nem volt kötelező azt bevenni, vagy abban a dózisban bevenni.

Mindenki ismeri a saját teste működését, és úgy adagolja a gyógyszereit ahogy neki jó.

Nekem pl. fél algopyrin is elég szokott lenni a bajomra, másnak meg a maximális adagot kell bevennie hogy hatása legyen.

2022. febr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Miket talász ki
2022. febr. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Ha valaki nem akarja hogy kezeljék a panaszát, akkor ne forduljon orvoshoz. Ilyen egyszerű. A rosszul beállított vagy nem kezelt magas vérnyomás (néha beveszek már egy szem vérnyomáscsökkentőt mert múlt héten kicsit magasat mértem stb) hamarabb kinyírja a vese ereket illetve a magas cukor, koleszterin stb. Nyilván vannak gyógyszerek amiket a vese eliminál, de ezekkel nem szokás direkt senkit lemérgezni, hiszen mindenből van egy már toxikus dózis amit nyilván nem javasolnak, nem véletlen vannak időszakos laborvizsgálatok.
2022. febr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!