Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A magán gyógytornászok hogyan...

A magán gyógytornászok hogyan tudnak megélni? (kérdés rövid)

Figyelt kérdés

Csak elgondolkodtam (egészségügyben dolgozom én is de nem magánban) az utóbbi 2 évben ugye a Covid sokmindent befagyasztott.. nem hiszem hogy sokan bevállalták a páciensek közül az online tornát.. vagy mégis?


Illetve azt is látom ( tiszteletet a kivételnek) hogy az emberek lusták, nincs kedvük pénzt kiadni arra, hogy szakembertől tornát tanuljanak.


Mégis hallom, hogy mennyi magán gyógytornász van, akik még mindig működnek? Budapesten is rengeteg van.


Akinek több rálátása van erre , tudna nekem válaszolni? Tényleg csak érdekel!

Köszönöm!


2022. febr. 2. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én heti kétszer járok most. A lezárások alatt volt kb fél év szünet, amikor nem lehetett személyesen menni, akkor zoomon volt illetve tartott a gyógytornász csoportos órákat is.


Amúgy gyakorlatilag nem lehet hozza bekerülni, nem nagyon tud új betegeket fogadni.

Én így prevenciós céllal járok, rossz testtartás miatt, de a legtöbben valamilyen konkrét problémával pl minden fele sport sérülés, törés, stb.. szóval úgy nyilván fontos a gyógytorna, ha különben fájdalmaid vannak vagy beszűkült a mozgástartományod, akkor nagyon fontos.

2022. febr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!