Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ügyfélkapun miért nem látom a...

Ügyfélkapun miért nem látom a laborleleteim?

Figyelt kérdés
Nemrég nyitottam ügyfélkaput és próbáltam keresni a leleteim, de sehol nem találom. Január elején voltam laborban azóta várom, hogy megkapjam, de az orvosom válaszra se méltat. Azt megtaláltam, hogy hol kéne keressem, de még csak az előző eredményeket se látom viszont minden mást igen pl. a covid oltásokat és a teszt eredményeket.
2022. febr. 7. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem töltötték fel az EESZT-be
2022. febr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
nem minden laborban töltik fel a leletet
2022. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt ott nem is fogod látni.A labor vizsgálat megrendelőjénél érdeklődj,mert a labor oda küldi meg .
2022. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az 1 hónapnál régebbieket elégetik.
2022. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Végül sikerült elérnem az orvost is viszont ő meg látta ott feltöltve úgyhogy nem is értem
2022. febr. 7. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!