Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Poszt-covid okozhat vérnyomás...

Poszt-covid okozhat vérnyomás ingadozást annál akinek alapból jó volt?

Figyelt kérdés
Ha igen meddig tarthat ez?

2022. febr. 18. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:
17%

Mikor voltál Covidos?

Nagyon beteg voltál?

Nem volt oltásod?

2022. febr. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát ez a problémám tavaly márciusban jött elő, akkor még nem voltam oltva, csak azert gondolom hogy Covid okozhatta mert onnantól egy fél évig az ízeket, szagokat is másnak éreztem. Amúgy észre sem vettem, hogy Covidos vagyok. Csak utánna nézettem antitestet.

A vérnyomásom meg mindig okés volt, akkor is jó napi átlg jött ki de voltak kiugrások, és még elég fiatal vagyok

2022. febr. 18. 08:16
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem releváns adat, hogy volt-e oltása. Én három mellett lettem covidos és fél év után is szar a vérnyomásom. Több ismerősöm is rosszul van oltás óta, pedig előtte semmi baja nem volt. Ugyanolyan lutri, oltott vagy oltatlan tök mindegy, tapasztalataim szerint egyén függő kiből mit hoz ki a covid
2022. febr. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként ez elmúlik idővel? Már ha az okozta, mivel nekem a furcsa szaglás ízlelés kb fél év után el is múlt, lehet, hogy a vérnyomás is - már ha amitt volt - visszaáll a rendes működésbe?
2022. febr. 18. 08:32
 5/8 anonim ***** válasza:

"Én három mellett lettem covidos és fél év után is szar a vérnyomásom."

Ha már hazudsz, legalább próbálj hihetően hazudni. Fél éve indult a harmadik oltási program. Azt mondod, hogy februárban megkaptad az első oltást, augusztus elején szaladtál a harmadikért, és egyből elkaptad a Covidot a nyári alacsony esetszámok mellett? Nekem meg tollas a hátam.

2022. febr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Senior Séf ***** válasza:
A tüskefehérje egy, a pektinhez hasonló, ragacsos anyag, ami gyakorlatilag bárhol megtapadva, bármilyen utólagos tünetet okozhat. (Függetlenül attól, hogy fertőzés, vagy oltás révén került a szervezetbe.)
2022. febr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6


És ez az anyag kiürülhet a szervezetből vagy egy életre összeköltözik velünk?

2022. febr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
Erről egyelőre csak Csicsor doktor ajánlását tudom továbbítani, kedves 6-os. Szerinte a a közönséges lucfenyő tűleveléből, vagy a széleslevelű útifűből kúraszerűen fogyasztott tea kivezeti a tüskefehérjét.
2022. febr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!