Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit szóltok ehhez a magánegész...

Mit szóltok ehhez a magánegészségügyben?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem online időpontért alkalmasságira látásjavító műtéthez. 337ezer egy szem.

Volt itt műtétem 15 éve.Csak egyik szemem picit visszaromlott.


Hívtak. Pont online értékezleten voltam, de felvettem és jeleztem, hogy kicsit később tudnánk-e beszélni, mert callban vagyok. Erre azt mondta, hogy én hívjam vissza őket... Hát nem is tudom. Biztos, hogy ennek így kellene működinie? Pláne ha ennyit kicsengetek nekik?



2022. febr. 18. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat te tudod mikor fogsz raerni, minek zavarjanak újra, lehet akkor is dolgod lesz. Ne gondold túl.
2022. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Ez netto szarrágás. Nyilván azért te hívd vissza őket, mert te tudod mikor érsz rá. Aztán lesz egy max 100 forintos költséged, mert nyilván nem órákat szándékoznak csevegni...
2022. febr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szolgáltatásként szemlélem. Persze nem a 100 Ft-on múlik, inkább a hozzáállás nem tetszik.
2022. febr. 18. 20:45
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Bocs senkinek sem dolga a valagadat kinyalni. Ha nem tetszik jön helyetted más.
2022. febr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

Akkor ne menj oda.

Másképp az lenne a bajod, hogy napi 10x hívnak, de sose jó...

Sajnálom a kornyezetedet

2022. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!