Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Háziorvos hazaküldött mondván...

Háziorvos hazaküldött mondván megint depis vagyok, benézett egy veseelégtelenséget, hogyan működik a kártérítési per, hogyan induljak?

Figyelt kérdés
Többször kértem labort , elutasított hogy nem szükséges!
2022. febr. 19. 03:33
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Át kérhetted volna magad egy másik orvoshoz, vagy elmentél volna magán úton. Nem tudom hogy lehetséges e kártérítést követelni.
2022. febr. 19. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1 Mondjuk azért elég durva, hogy nekem kell szakmailag felülbírálnom a háziorvost, hogy vajon jó diagnózist állított fel. Ennek nem így kéne működnie.


Kérdező: Kb. esélytelen, nem az USA-ban vagyunk. Ha nem volt indokolt a tüneteid alapján vagy nem tudod bizonyítani, hogy azt mondta, hogy nem szükséges labor, akkor esélytelen.


Kb. azt fogják kérdezni, hogyha te ennyire biztos voltál benne, akkor miért nem mentél magánlaborba, másik orvoshoz stb.? Most a covid miatt amúgy arra is hivatkozhatnak, hogy azért nem küldtek laborra, mert kisebb volt a valószínűsége, minthogy elkapod a covidot. Amúgy mikor kértél először labort?

2022. febr. 19. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy működik, hogy először összegyűjtesz megfelelő tőkét, amiből fizetni tudod az ügyvédet meg az igazságügyi orvosszakértőket.
2022. febr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni, nem is állapítható meg jelenleg kártérítési összeg. Az, hogy mit nézett be, mit nem, nem értem mi köze van a mostani labor elutasításának, ráadásul depisnek diagnosztizált, szóval vagy elmész egy másik orvoshoz és ha ő igazolja az állításod, akkor talán.
2022. febr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2022. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!