Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Oltóponton szabadon választhat...

Oltóponton szabadon választható a 3. oltás fajtája? Pl: 1-2 Pfeizer volt akkor lehet kérni 3-ra is ugyanazt?

Figyelt kérdés
2022. febr. 20. 13:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%
A rokonságomban mindenki háromszor kapta a Pfizert. Szövődménye senkinek sem volt, habár egy fiatal házaspár két napig nem jól érezte magát. Mivel házaspárról van szó, aligha ez a Pfizer miatt volt... Azóta minden rendben van velük.
2022. febr. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 TAKIMLISIM válasza:
23%
Minek?
2022. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

#12

Ez valóban jó kérdés. Oltatlanul átestem a covidon, enyhe tünetekkel. Kétszer, háromszor oltott ismerőseim is covidosak lettek, sokkal súlyosabb tünetekkel, mint amilyenek nekem voltak. Lélegeztetőgépre is kerültek, de meg is haltak. Mindegyik az mRNS alapú csodalöttyöt kapta.

Kérdésem nekem is, minek az oltás?


Lehet lepontozni!

Köszönöm.

2022. márc. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
44%

#13

Én pedig ennek a szöges ellentétét tapasztaltam, többszörösen oltottként minimális tüneteim voltak, miközben az oltatlan (fiatal, sportos) ismerőseim két hétig az ágyat nyomták.

Örülünk, hogy te ennyivel megúsztad, viszont a pármillió ember, aki belehalt nem volt ilyen szerencsés. De nyilván a "csodalöttyökkel" van a probléma... Gondolom több, hiteles forrásból származó tudományos kutatást is tudsz linkelni, amik bizonyítják, hogy az oltások teljesen feleslegesek. Elvégre biztosan tudományos alapok mentén vizsgálod meg ezt a kérdést, nem pedig a környezetedben lévő 4-5 emberen keresztül, ami még egy szakdolgozatnál sem számítana megfelelő elemszámnak, egy gyógyszerészeti kutatásnál meg főleg nem. :)

2022. márc. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#14

Gondolom, csak a központilag vezérelt médiából tájékozódsz, és ott is csak azt hallod meg, ami a fülednek kedves. Azt nem hallottad meg, amikor nyunyóka azt mondta, hogy az elhunytak mindössze HÁROM!!! százaléka halt meg a covidfertőzés következtében.

De az is elkerülte a figyelmedet, amikor az állatorvos azt mondta, hogy a fertőzésen való átesés ad igazi védettséget.

Akkor ki, mikor mond igazat? Egyáltalán, mi az igazság covid ügyben? Amit a felülről vezérelt médiában mondanak, vagy annak az ellenkezője? Esetleg a kettő között? Vagy amit Klaus Schwab mondott el Toroczkainak?

2022. ápr. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Azt nem hallottad meg, amikor nyunyóka azt mondta, hogy az elhunytak mindössze HÁROM!!! százaléka halt meg a covidfertőzés következtében."

Mikor mondott ilyet bárki? Komolyan, linkelj már egy forrást ehhez. Csak mert ennek ellentmondó infót én tudok neked mutatni:

[link]

"De az is elkerülte a figyelmedet, amikor az állatorvos azt mondta, hogy a fertőzésen való átesés ad igazi védettséget."

Nem kerülte el a figyelmem, de ezt senki nem vitatta. Ugyanez elmondható minden más betegségről is, ami ellen létezik védőoltás, mégsem tesszük ki magunkat direkt a gyermekbénulásnak, hanem oltjuk a gyerekeket, mert sokkal veszélyesebb elkapni. Nem olyan bonyolult ez, kb. általános iskolai anyag.

Nem vagyok az a típus, aki mindent gondolkodás nélkül elhisz, amit a híradóban mondanak, de olyanoknak sem hiszek, akik tudományos alapot nélkülözve, Facebookon posztolják a konteóikat. Ezek az emberek soha nem tudnak megbízható és valid kutatásokat felmutatni, és nem, az nem "kutatás", hogy olvastad egy Facebook csoportban, ahogy arról hazudoznak egyesek, hogy nekik is 10 ismerősük halt meg az oltástól (érdekes, semmilyen statisztika vagy az ilyen csoportokon kívüli, személyes beszámoló nem támasztja ezt alá, de ezeken a helyeken mindenkinek kb. a fél családját kiirtotta a Pfeizer...) A tudományos tények nem vélemény vagy politikai meggyőződés kérdései, ha pedig valaki ezt képtelen felfogni, akkor ott elég nagy problémák vannak.

2022. ápr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

[link]


Ebben a cikkben beszél a nyunyóka a HÁROM százalékról.


De itt van egy videó, amelyben egy egészségügyi dolgozó beszél.


[link]


Azt már csak halkan súgom neked, hogy mentős ismerősöm mondta, azok közül a covid betegek közül, akiket kórházba visznek, nyolcan két, három oltáson vannak túl. Hozzáteszem, csak a nagyon súlyos betegeket viszik kórházba.

Nem lennék meglepve, ha azt mondanád, hogy a mentős ismerősöm és a videóban szereplő egészségügyi dolgozó is hazudik.

2022. ápr. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az általad linkelt oldalért fizetni kell, de ez ugyanarról a napról szól, és itt érdekes módon semmi hasonlóról nincs szó:

[link]

Az pedig, hogy "mindenkit" (nem mindenkit amúgy) covidos halottnak írnak be, nem meglepetés, nem újdonság, és nem a Mi Hazánk "nagy leleplezése". Igen, rossz módszer, de elsősorban statisztikai probléma, és nem jelenti azt, hogy amúgy nem halnak meg emberek. Itt írnak többet a kérdésről:

[link]


[link]


[link]


Sem a videóban szereplő dolgozóról, sem az ismerősödről nem gondolom, hogy hazudik. De mint az első körben is írtam, az én tapasztalataim, köztük a közel egy tucat egészségügyben dolgozó ismerősöm elmondásai nem vágnak egybe az általad elmondottakkal. Ők mind azt mesélték, hogy a kórházban kezeltek többsége vagy teljesen oltatlan, vagy nem vett fel a közelmúltban újabb oltást, így védettsége már nincs.

Vitatkozhatunk itt arról, hogy kinek melyik egészségügyis ismerőse mond igazat, de nincs sok értelme, mert egyiket sem tudjuk bizonyítani, nem tudjuk a másikat meggyőzni, sőt, akár ők is tévedhetnek. Amit viszont nem értek az az, hogy mégis mit szeretnél nekem bebizonyítani? Hogy nincs covid? Arról nem fogsz tudni meggyőzni, mert voltam covidos. Hogy nem veszélyes? Arról sem, de mondd azoknak az ismerőseimnek, akik belehaltak alapbetegség nélkül. Hogy az oltás nem hatékony? Nekem eddig bejött, bajom sem volt tőle, és a nemzetközi kutatások is egyre inkább azt mutatják, hogy egész jól működnek. Esetleg arról vitatkozunk, hogy rossz a járvánnyal kapcsolatos tájékoztatás? Az meg tény, én sem vitatom, egyszerűen nem azt feltételezem, hogy egy hatalmas globális összeesküvés van ennek a hátterében.

2022. ápr. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem akarlak meggyőzni semmiről, csak hallgasd meg Klaus Schwabot, hogy mit mond Toroczkai Lászlónak. Akkor is érdemes, ha nem a kedvenc politikusod.


[link]

2022. ápr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!