Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt a GYK-n miért próbál...

Itt a GYK-n miért próbál néhány ember erőszakosan "megtéríteni" másokat,hogy oltassák be magukat,amikor ez még mindig egy választható és nem kötelező oltás?

Figyelt kérdés
Vagy ezek az emberek bárányhimlő,influenza,méhnyakrák,stb oltást is naponta próbálják másokra tukmálni?

2021. febr. 7. 07:37
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
68%

Ne foglalkozz velük. Én is ezt teszem.

Nyilván azért akarnak, mert azt hiszik hogy mindenkinek be kellene oltatnia magát és ők igyekeznek magukon kívül másokat is erre buzdítani.


Én általában jól szórakozom rajtuk.

2021. febr. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
59%
Ez még nem is lenne baj..de amikor beviszik az oltást az otthonokba és úgy kezdi a nővér hogy:"Irma néni megjött az oltás jöjjön velem beadjuk most"-és ellenkezésnek helye nincs,na ott kezdődnek a bajok.
2021. febr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
34%
Sajnálatos módon az intelligensebb embereknek megvan az a szokásouk, hogy megpróbálják a hülyéket megvédeni saját ostobaságuktól. Ez nem csak oltásra érvényes persze, ezért kell pl műszakira hordanod a kocsit vagy nem kötheted be a gázt magad csakmert láttál már csövet épetedben.
2021. febr. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
52%
Nyilván anyagi hasznuk van belőle. Rengeteg pénzt öltek az oltás reklámjára (járványpropaganda). Az hogy erre is fordítanak a médián, politikán, egészségügyi intézményeken kívül, az szerintem természetes. A multik kormányok, törvények felett állnak. Mindent a felügyeletük alatt akarnak tartani.
2021. febr. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
#3 ,akkor te intelligensebb vagy ,mint azok a szekemberek akik megmondják kötelező vagy választható egy védőoltás ? :D
2021. febr. 7. 08:24
 6/38 anonim ***** válasza:
58%
Egy részük azért, mert a munkahelyükön be lettek fenyegetve, hogy ha nem oltatnak, ki lesznek rúgva. Vagy a házastársuk fenyegeti őket válással, ha még a szüleikkel élnek, akkor ők kitagadással. Úgy vannak vele, hogy ha nekik szívniuk kell, akkor más is szívjon, mert az úgy fair.
2021. febr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
59%

Vannak unatkozó élettelenek, akik direkt csak a konfliktust keresik.


És mivel "vitázni" akarnak, ezért feltesznek alapból támadó jellegű kérdéseket, kijelentéseket.


"Miattatok leszünk Olaszország"

"Miattatok van, mert nem tudtok a seggeteken ülni"

"Miattatok vannak korlátozások"

"Miattatok hosszabbították meg, mert nem tartottátok be"

"Miattatok húzódik el az egész, mert nem olttatjátok be magatokat"


Ezek azok a kérdések, amit nem tudsz sem megcáfolni sem megerősíteni, ezért mindig lehet velül érvelni.

2021. febr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
67%
7: A kedvencem, hogy "Ha múlt tavasszal és nyáron mindenki otthonmarad, már rég túl lennénk az egészen."
2021. febr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
30%

Azért próbálnak egyesek meggyőzni másokat, mert szeretnének mielőbb visszatérni a normális életükhöz.


Sajnos az oltásnak csak akkor van igazi értelme, ha a lakosság legalább 60%-a beoltatja magát, és kialakul a nyájimmunitás.


Persze a nyájimmunitás kialakulhat úgy is, hogy nem oltatják be magukat ennyien, hanem lassan-lassan átesnek a betegségen. De ez akár évekbe is telhet, mert a betegség terjedését mesterségesen lassítják, hogy az egészségügyi rendszer meg tudjon küzdeni a súlyos esetekkel.


A nyájimmunitás kialakulásáig a korlátozásokat nem fogják feloldani, ez minden értelmes ember számára világos.


Tehát akik másokat győzködnek, azért teszik, hogy mihamarabb kialakuljon egy nyájimmunitás, és a társadalom visszatérhessen a normális életéhez. Ez minél később történik meg, annál nagyobb bajokat okoz a gazdaságnak, annál több munkanélküli és becsődölt vállalkozó lesz, stb.


Egyes naiv emberek ezért győzködnek másokat. Én már rég beláttam, hogy a társadalom elsöprő többsége full kretén, és a saját érdekeit sem képes felfogni, úgyhogy győzködni is elfáradtam a hülyéket.


De az a gondolat engem is felháborít, hogy az ilyen ánuszfejek miatt zuhanjon be mégjobban a gazdaság, és emberek kerüljenek az utcára!


Szerintem a hülyék kezét el kellene engedni, és miután minden normális ember beoltatta magát, aki szerette volna, fel kellene oldani a korlátozásokat, és kész, szabadítsuk rájuk a vírust! De ne az amúgy is túlterhelt egészségügyi dolgozók kárára, mert ők már így is ki vannak készülve idegileg, emberileg, az utolsó energiájuk végén járnak.


Egyszerűen be kellene jelenteni egy határidőt, hogy eddig és eddig minden értelmes ember oltassa be magát. Ezután a határidő után viszont beoltatlan KORONAVÍRUSOS BETEGET NE LÁSSANAK EL a kórházakban, és kész.


Covidos? Igen. Be van oltva? Nem. Akkor tessék hazafáradni!


Ha szerencsések, éljék túl, ha nehéz lefolyásúak, ott dögöljenek meg az árokparton, a kórház előtt, és kész.


Az se lehet, hogy a végtelenségig szívjunk ilyen kretének miatt!

2021. febr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
32%

Aki visszautasítja az oltást, azzal saját felelősségre alá kell íratni, hogy lemond minden egészségügyi ellátásról a megbetegedése esetén, és vállalja a következményeket.


Ennyi az egész.

2021. febr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!