Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez pánik vagy infarktus?(sos...

Ez pánik vagy infarktus?(sos lent)

Figyelt kérdés

1 hete kezdődött minden , elmentem Termálfürdőbe , és mikor be értem elkezdett szúrni a szívem körül. Mig bent voltam egyre rosszabb lett. Elmentem wc re kicsit alábbhagyott, pulzusom vérnyomásom rendben.

Elkezdtem lépcsőzni a hotelban megint elkezdett szúrni, 22 éves vagyok.

Már úgy ébredtem tegnap is reggel és ma is hogy mi van ha szív beteg vagyok..

Mit csináljak? Amúgy nem szeretek emberek között lenni. Félek hogy rólam beszélnek kinevetnek stb


2022. febr. 21. 13:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Elmész ügyesen a háziorvosodhoz, s ő ha úgy látja, tovább küld egy kardiológushoz. Nekünk kéne felállítani a diagnózist?
2022. febr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem, csak egy kérdést tettem fel.

Ha háziorvos közelében lennék gondolom elmennèk...

2022. febr. 21. 13:19
 3/16 anonim ***** válasza:
szerintem kerülj közel egy orvoshoz. akár kardiológiai, akár pszichés zavar, mindenképpen kérj segítséget
2022. febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
De hidd már el, ennyiből egy kardiológus se tud többet mondani. Azért szükséges a vizsgálat. Több, mint valószínű, nem infarktus, de jobb kivizsgáltatni.
2022. febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Jövő héten tudok elmenni.

Csak egesznap ezen stresszelek és érzem hogy halálfelelem van néha stb egesznap beveszek egy xaxanot és elmúlik :/

2022. febr. 21. 13:27
 6/16 anonim ***** válasza:
nem jó, ha rászoksz, de ha semmiképp nem jutsz orvoshoz, akkor segít. nem túl valószínű egyébként, hogy szívbeteg vagy, mert a szúrás nem ennek a tünete szokott lenni
2022. febr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mig alszom addig jó.
2022. febr. 21. 13:31
 8/16 A kérdező kommentje:
6 os köszi :/ csak azért gondoltam arra mert terhelésre, de az meg valószínu a stressz miatt volt
2022. febr. 21. 13:32
 9/16 anonim ***** válasza:
a stressz furcsa dolgokra képes 😔
2022. febr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ennyire ?
2022. febr. 21. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!