Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy nagy Bp- i kórházban...

Egy nagy Bp- i kórházban kellenne töltenem 1 éjszakát , szeretnék privát nővért és 1 ágyas szobát - mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Segítsetek , a műtét fontos lenne , de olyan rossz idegálkapotban vagyok hogy szükségem lenne kiemelt figyelemre , persze mindent térítés ellenében , és ne értsétek félre nem VIP ellátást akarok , nagyon félek a műtét körüli idegi megterheléstől , és kórházi bentléttől.

#Kórházi bentlét #Ellátás stb
2022. márc. 13. 22:35
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
10- , köszi , de nekem kardiológiai magánrendelő nem "megoldás" kórház kellene , magánrendelőbe voltam .
2022. márc. 13. 23:53
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én itt végeztettem 2015-ben a szívritmus zavar miatti műtétem. Egy napot kellett bent lenni, igaz nem egy ágyas szobában, de mindössze ketten voltunk benne, és összesen hat ágy volt.

Véleményem szerint, az ellátás magas színvonalú.

2022. márc. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
59%
Ez nem inkább szexualitás rovat?
2022. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
13- mekkora barom vagy
2022. márc. 14. 21:13
 15/22 anonim ***** válasza:
Magankórházban is vegeznek műtétet...
2022. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
15: sajnos ilyet itthon nem
2022. márc. 15. 18:37
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Miert írtad ki 2x ezt a kérdést?


Szedd össze magad, ne hisztizz.

Mindenkit ellát az ügyeletes nővér.


Mi a bajod ? Mármint pszichiátriailag?

2022. márc. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Mert csak fél válaszokat kaptam.

Genaralizált szorongás - pánik epizódokkal , halálfélelem , és a műtétet követő "magatehetetlenségtől" is félek. Tudom mennyire leszarják a beteg problémáit a nővérek , 12 évig dolgoztam eü- ben , még kollegaként se nagyon figyeltek rám abba kórházba ahol dolgoztam. Nemhogy ahol nem is ismernek , tudom hogy megy ez láttam sok mindent , tisztelet a kívételnek mert van , de nagyon kevés.

2022. márc. 15. 18:57
 19/22 anonim ***** válasza:

18-as Ez nem igaz, engem 2x is műtöttek pár éve, nagyon rendes nővérek voltak, igaz, nekem semmi bajom pszichiátriailag.

Szerintem a pszichológusoddal tréningezni kellene, ez egy kisműtét, ha egyetlen éjszakai ott alvást igényel. Nem leszel magatehetetlen, bár neked lehet, hogy jobb lenne! Ha a kezelőorvosoddal átbeszéled, megmutatod a diagnózisokat, lehet, hogy a gyógyszerelésed kicsit megnyomják, hogy ne okozz magadnak és nekik felesleges problémát.

2022. márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
19- szerencséd van hogy ilyen nővéreket fogtál ki , van , de kevés , én 12 évig dolgoztam eü- ben , a saját kollegáim közűl volt aki nagyon rendes volt , volt aki egy féreg. Nem akarok valóban gondot okozni , de a műtét oka miatt nem lehet emelni pont a gyógyszert , ez is baj , erre csak az egyedi elbánás lenne megoldás , ill a problémáim figyelembevétele , nem akatom h ott hagyjanak egy kórterembe egy csengóvel amit ha megnyomok lebasznak , hogy mi baj ?
2022. márc. 15. 19:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!