Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerül, hogy pedikűrös...

Mennyibe kerül, hogy pedikűrös kivágja a körmöm?

Figyelt kérdés
Akkor is megcsinálja ha már be van gyulladva??fájdalmas??tapasztalatok?
2010. szept. 13. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Gyulladt körömmel ne menj pedikűröshöz, inkább bőrgyógyászhoz, ha jót akarsz magadnak. Azért hagytam abba a lábkörmözést, mert sok olyan ember jött hozzám, akinek majdnem lerohadt a lábfeje. Ebből lett elegem.
2010. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy komplett pedikűr 2-3 ezer forint. A nagyon gyulladthoz nem nyúlnak hozzá, mert fájdalmas. Olyankor azt javasolják, hogy kend betadinnal. Ha a gyulladás lehúzódik akkor kivágja, ha nem orvos.
2010. szept. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ha nagyon bevan gyulladva akkor ne menj pedikűröshöz mert csak szenvedés,fájdalom! Nekem pl a bal lábamon a nagylábujjam jobb körömágya alatt van egy idegszál és ha ott turkál a pedikűrös nem kellemes.Menj el sebészetre ha már nagyon gyulladt,érzéstelenítve kivágják neked.Az elöttem szóló,pedig már leírta a tarifát egyébként.
2010. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

A gyulladás általában nem húzódik le mindenféle ecsetelőtől,gyógyszertől...Tudom mert éveket szenvedtem vele.Ha nagyon kritikális(gennyes,véres,vadhusos) a sebész azt is kikanalazza,viszont szólj neki ha nem muszáj akkor ne vegye le a komplett körmödet csak a két szélét vágja ki.


Az előző voltam.

2010. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tudom hogy sokan nem ajánlják azt amit most mondok, mert ha nm jol csinálod csak ártasz vele.

Szóval én 2x voltam sebészeten, ROHADTUL fájt, pedig 2 szurit adott. ÉS lám ugyanugy benőtt utána is pfff

Eldöntöttem a második sebészet után hogy soha többet oda vissza. Ugyh a következő benövést itthon vágtam ki, nem mondom nagyon fájt, de nem jobban mint a dokié. Nagyon be volt nőve, nem is gondoltam volna h annyira. Szóval, semmiképp nem ajánlom a sebészetet, ha magad nem is, próbálj más megoldást keresni a sebészeten kívül. Ha mégis az utobbinál döntesz szerintem maszekhoz menj, mert csak jobban figyel rád.

SOk sikert, ha még fáj lábad

2010. szept. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a körmöt kivágták, most mindegy, hogy sebész vagy pedikűrös. El kell menni egy jó pedikűröshöz, aki kinöveszti a körmöt. Az a probléma, hogy a köröm a húsodba már utat vágott magának, ugyanúgy visszafog nőni. A sebészt nem érdekli, hogy újra benő, mindig kivágja. A pedikűrös ki tudja növeszteni, ha utána jól vágod, nem lesz vele gondod.
2010. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!Azt hiszem megvárom míg lemegy a gyulladás s nem fog fájni..lába+betadinnel kenem!(minden nap áztatom kamil majd elmegyek pedikű

röshöz!

2010. szept. 14. 21:19
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Megvárom míg lemegy a gyulladás s nem fog fájni(minden nap áztatom kamillába és betadinnel kenem)s majd elmegyek pedikűröshöz!
2010. szept. 14. 21:21
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács:

A gyulladást nem tudod sok ideig megszüntetni, mert a körömszél folyamatosan irritálja a körömágyat.

És idővel ahogy még beljebb nő, a gyulladás is fokozódik.

Minél előbb találj megoldást.(tapasztalat)

2010. szept. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!