Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Be van nőve a lábujjamon a...

Be van nőve a lábujjamon a köröm. Ilyenkor mit csinál vele a pedikűrös, ha elmegyek hozzá? Azt mondta, meg tudja csinálni.

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
kivágja...
2010. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ami be van nőve köröm azt kivágja

van ilyen kis nem tudom h mije:D aminek vékony a vége. nekem azzal piszkálja ki,kinyomja a gennyet belőle, ad rá krémeket meg mindent:) de konkrétan mire vagy kiváncsi? nem tudom megmondani,hogy fájdalmas-e,mert én mire oda mentem teljesen megszoktam. egyszer nekem sebész vágta ki,annak nem tudom hogy mi volt az értelme,mert tök nagy kötés volt rajta meg minden.. sebész után én párszor,aztán 2x pedikűrös aztán megint én. de inkább ne próbálkozz vele,én is csak azért csináltam,mert apukámnak mindig én vágtam a körmét,és ha benőtt neki akkor megcsináltam,tehát láttam,hogy mi hogyan.. persze volt,h nekem csak rosszabb lett:D de magadnak inkább ne.(: és ha mondd vmi krémeket akkor mindenképpen kend be vele,mert az leviszi a gyulladást,és ami marad pukli az lemegy. ha nem mond semmit akkor is vmi gyulladás csökkentővel kenegesd! pl baktrobán.. nem tom h kell irni:$

2010. febr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!