Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magánorvos mennyiért dolgozik?...

Magánorvos mennyiért dolgozik? 17/F

Figyelt kérdés

Eltört a héten az orrom, visszarakták a helyére, de még mindig görbe egy kicsit.

Nem hiszem hogy műteni kéne ehhez, csak egy pár mm-ert kéne balra tolni.

Mennyi idő lehet mire időpontot kapok és mennyibe kerül kb?

Vagy az ilyet már műteni kell?



2022. márc. 25. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Attól függ, hogy melyik magánorvos, és melyik magánrendelő.

Utoljára Fehérváron néztem, más jellegű problémával betegnek a lehetőségeket, mert állami alapon már arra külön időpontot adnak, hogy időpontot lehessen kérni, annyira le van terhelve a doki, és egyedül van, de amit néztem csak a konzultáció 15000,- és akkor még küldött tovább semmilyen vizsgálatra. Mondjuk egy röntgenre a te esetedben.

2022. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy hol.

Budapesten 20-35 ezer forint egy vizitdíj. Ritkábban még több.


Vidéken meg olcsóbb.

2022. márc. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]


Azóta emelkedtek az árak, hogy néztem.

2022. márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De nem lehet ezt még kézzel visszarakni?

Mert 18000 ft a konzultálás, 17 éves vagyok, tényleg csak egy kicsit kéne oldalra tolni nem hinnem hogy ehhez műteni kell.

Vagy egy kis kenőpénzzel, mondjuk plusz 20 ezer dorintért megcsinálhatja?

2022. márc. 25. 14:50
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Most kenőpénzzel? Ne viccelj...

Lehet felétek olcsóbb, nem tudom, hol laksz. A környéken kell megnézni.

2022. márc. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Má kinéztem a helyet.

De most fél milliót ki kell adni azért hogy balra tolj kicsit az orromat?

Kézzel is meg lehet csinálni.

2022. márc. 25. 14:53
 7/11 anonim ***** válasza:

És szerinted úgyis marad?

Mert ha igen, akkor akár magadnak is meg tudod oldani.

2022. márc. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogyan tört el, mármint hogyan fut a törés, milyen szöveteket és mennyire érint, a septum mennyire és merre húz, a porcszövetek milyenek és mennyire tapadnak...stb.

Kijöhet mindenestül 150 ezerbe, de lehet másfél millió is. Igen, ez a magyar realitás. Ha lett volna magánbiztosításod a baleset előtt, akkor az ilyenkor nagyon sokat tud segíteni, de a magánpraxist csak úgy zsebből kevesen tudják megoldani, mivel a magyar dolgozó lakosság túlnyomó része az átlagbér alatt dolgozik, a felső százezerről meg ne ejtsünk szót. Nekik valók főleg a magánorvosok. A 20 ezer "kenőpénz" egy magánorvosnak nagyjából 5 percnyi munka, a legtöbbjük ennyiért hozzád sem nyúl, nemhogy a teljes kórképed és leleteid végiglesse, megvizsgáljon és még helyre is rakja. Sajna ez van.

2022. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Lehet egyből magánorvoshoz kellett volna menni aki rendesen megcsinálja.

Most már mindegy.

Mindenki azt mondja hogy nem feltűnő meg jólvan az, de engem ku*vára zavar, tudom fiútól ez gáz viselkedés, de ha már rendes szorongok ettől...

Az meg hogy megműtsék sokba kerül, és nem hiszem hogy a szüleim támogatnának ebben

2022. márc. 26. 08:28
 10/11 A kérdező kommentje:

Az iskolával kötöttünk biztosítást, de nem tudom hogy ilyeneket is fizet-e bár nem hiszem.

A személyt aki okozta azt meg nem akarom csődbe vinni

2022. márc. 26. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!