Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés
dhsz nevű felhasználó kérdése:

Magánorvoshoz járok terhesgondozásra, aki nem dolgozik a női klinikán. Ilyenkor hogy működik a szülés? Ott is fogadni kell orvost vagy az ügyeletes vezeti le a szülést?

Keress kérdéseket hasonló témákban: terhesség, szülés

máj. 20. 17:50  Privát üzenet  

A válaszok

Ilyenkor ott szülsz, ahol a dokid a szüléseit vezeti.

Pl nekem Bp.-en a Szt Imrében dolgozik az orvosom.. De magán úton jartam hozzá.

Körzetileg viszont Esztergomhoz tartoztam volna..

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 20. 18:59 Privát üzenet

U.i

Ha mindenképpen ott akasrsz szülni, akkor keress olyan orvost, aki ott vezeti a szüléseit

2- nek. Csak nem akarod tömni a zsebét feleslegesen

# 2/5Időpont máj. 20. 19:05 Privát üzenet

1. Ha máshol dolgozik, akkor mehetsz oda szülni.

2. Abban a kórházban fogadsz orvost, ahol szülni fogsz.

3. Szülsz az ügyeletesnél.

Nem "kell" orvost fogadni, csak lehet.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 20. 19:11 Privát üzenet
Ez engem is erdekelne. Az orvosom nem dolgozik semmilyen korhazba

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 21. 07:45 Privát üzenet

Az én orvoson már nem vezet le szüléseket. Tőlem megkérdezte, hogy mit szeretnék, ajánljon orvost aki majd bejön ha szülök vagy megyek ügyeleteshez.

szerintem kérdezz rá nála.

# 5/5Időpont máj. 21. 07:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szült valaki az Istvánban, vagy a Róbert Károly magánklinikán? Érdemes orvost fogadni, vagy lehet abban bízni, hogy az ügyeletes is érti a dolgát?
Ha a nőgyógyászom szabadságon lesz és ügyeletes orvos vezeti le a szülést akkor kinek mennyit adjak?
Debrecenben Ki szült a Kenéziben ügyeletes orvosnál? Szülés előtt felkerestétek a kórházat, hogy ott akartok szülni?
Ha van fogadott dokim, akkor mikor kell őt hívjam, ha beindul a szülés? Még itthonról, mikor indulunk a kórházba vagy bent megvizsgál az ügyeletes és utána?
Azt hallottam, hogy ha valakinek fogadott orvosa van és az éppen nincs benn amikor megindul a szülés, akkor az ügyeletes nem foglalkozik a "szülővel". Igaz ez? Mi a jobb? fogadni orvost vagy nem?
Az fáj, amikor szülés közben nézik meg, hogy mennyire vagy nyitva? és akinek nem volt fogadott szülésznője, meg a férje se lehetett ott szülésnél, az egyedül feküdt, és...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!