Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Alkalmassági vizsgálat miből...

Alkalmassági vizsgálat miből áll az üzemorvosnál?

Figyelt kérdés
Egy magánklinikára megyek recepciósnak és mennem kell majd alkalmassági vizsgálatra az ő uzemorvosukhoz. Miből áll egy ilyen vizsgálat?
2022. márc. 28. 16:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Vérnyomásmérés,megkérdezik,van-e valamilyen betegséged,esetleg vérvételre küld.
2022. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Latasvizsgalat, sulymeres, vernyomasmeres, en ennyire emlekszem, meg ki kell tolteni egy papirt altalanos egeszsegugyi kerdesekkel. Beutalo a tudoszurore, ahova kulon el kell menned, ha nincs 1 evnel korabbi.
2022. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, magánklinikán nem dolgoztam, de ha ilyen általános vizsgálat, akkor vérnyomásmérés, tüdőhallgatás (engem pluszban elküldtek még tüdőszűrőre is egy külső helyszínre), látásvizsgálat (olvasni kellett a szokásos tábláról, letakart egyik szemmel, másik szemmel és takaratlan szemmel is), és nagyjából ennyi.


De mivel ez végülis egészségügy, és ott most a koronavírus miatt szigor van, simán számíthatsz ingyenes és kötelező COVID-19 tesztre, de akár vérvételre is, de szerintem igazából bármire, ami ott helyben - vagy munkahelyi üzemorvos beutalásával máshol, akár állami kórházban - elvégeztethető.

2022. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ment a zöld kéz! #2-es valaszolo, tenyleg lesz ilyen magasság/súlyamérés?😂 nekem eddig azt mondtak hogy csak vérnyomás meg látás hallás lesz, anyum azt mondta nem volt ilyen magasság súly ilyesmi…
2022. márc. 28. 21:45
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
Mi a francot kezdenek azzal az információval, hogy egy recepciós hány kg ?
2022. márc. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó,ha valakin mondjuk súlyfelesleg van,akkor hajlamosabb bizonyos betegségekre.Ülő munka pluszban hajlamosít a hízásra.Ha pl.magas a vérnyomása,akkor következő évben megnézik,hogy lefogyott-e,és javultak-e az értékei.
2022. márc. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%

6

Ó, persze, majd biztos számonkérik, hogy mennyit fogyott. A magasság firtatására is tudsz ilyen egyszerű, könnyen érthető, de minden alapot nélkülöző választ?

2022. márc. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túlsúlyos, 60kg vagyok 170 cmhez ami pont jo. “S” es ruhakat hordok es sportolok… én se ertem ezt a sulymeros dolgot, max bediktalok egy számot de utalom ha ilyeneket számon kérnek. Gyerekkoromban bajom volt a kilokkal es azóta utalom az ilyesmit.
2022. márc. 30. 12:27
 9/14 A kérdező kommentje:
Valamint a vérnyomásom magasabb szokott lenni a vizsgálatokon mert mindig izgulok…meg stresszelek..
2022. márc. 30. 12:28
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a dokinak vérnyomásmérés előtt,hogy "fehérköpeny fóbiád" van
2022. márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!